Frutti Extra Bursaspor’a üvey evlat muamelesi!

Frutti Extra Bursaspor bu sezon Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi'nde inanılmaz işlere imza atıyor ancak Bursa'nın bürokrat ve yetkililerinden destek alamıyor.

Yeşil-beyazlı renklere gönül veren sporseverler tribünleri hınca hınç doldururken, Şeref Tribünün ise İstanbul’un üç semt takımı dışında dolmamasıyla dikkat çekti.

Ligin üçüncüsü Pınar Karşıyaka ile beşincisi Frutti Extra Bursaspor’un Nilüfer Tofaş Salonu’nda oynanan Anadolu derbisi niteliğindeki mücadeleyi Şeref Tribününden izlemeye gelen kimsenin olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Şeref Tribününde oturan 3 kişinin ikisinin hizmetli, birinin ise maçın gözlemcisi olması dikkat çekti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Rasputin yorumuna yanıt olarak

   Açık açık tekrar söylüyorum.Ne ampül iktidarına ne Amed sevici muhalefetine ne başka partisine ne de oyumu verecegim zafer partisine hiçbirine basketbol şubenin ihtiyacı yok.Siyasi formasıyla gelecek tüm şahıslara karnınız tok.Herkes futbol şubeden ders alsın.Rahmetli yazıcının stada sokmadigi Altepe,rahmetli den sonra hepimizi kandırıp stad ayağına önce adı Atatürk olan stadı gençliğimiz ve anilarimizla beraber yıktı.Sonra futbol şubeyi alinur aktaş ve kendisiyle beraber bitirdi.O yüzden basketbol şubenin hiçbir ama hiçbir siyasi yapılanmaya,bürokrasiye ihtiyacı yok.Siyasetin girdiği gün basketbol şubede biter.Bunu aklınıza kazıyın.Siyasetin girdiği gün Frutti extra adını da sildirirler.Basketbol şube de futbol şubenin kaderini paylaşır.Taraftar grupları akıllarınî başlarına devşirsinler ve siyaseti basketbol şubeye tasimasinlar.Ders alın! Lütfen!

   19
   7
 1. Allah Allah daha güzel değil mi. Futbolda gelmesinler istiyoruz. Frutti Ekstra Bursaspor; Sezer Sezgin, Kızıl Ailesi ve taraftar ile gayet güzel.

  20
 2. Dediğim gibi… artık bursamıza Yeni büyük 10 — 15 bin kapasiteli moderen spor salona lazım.

  Basketbolda Bursamız Marka olma çalışmaları gündem olmalı!!

  Futbolda melesef kaçırdık.!

  10
  2
 3. Seçim için ve reklam amaçlı kim gelecekse gelmesin.Bursa ve Bursasporlu olarak gına geldik riyakar davranışlardan.

  8
  2
 4. şampiyon olun bak nasıl gelip biz elimizden gelenin fazlasını yaptık biz olmasak şampiyon olamazlardı derler bir an bursaspor futbol takımımızın şampiyonluğu gözümün önüne geldi hiç tanımadığım ismini cismini bildiğim insanlar şampiyonluğa sahiplenmeye kalktılar

 5. valla ne diyim bursalı sanayiciler hem bursanın ekmeğini ye hemde destek verme bir sürü firma sayarım köfteci yusuf, özdilek, sütaş, marmarabirlik, beyçelik, durmazlar, warmhaus,ermaksan, emek yağ, Aroma, penguen vs 300 yakın firma var nerdeler yok artık markalar destek vermiyor verse bile istanbul takımları anca

  3
  1
 6. Ben bu sporu basket işini hiç cozemedim..
  -her insanın fiziksel özellik olarak profesyonel yapacağı bir spor deil …
  -bir oyuncu defalarca oyunu uygunsuz hareketle durduruyor…yüzlerce defa oyun yeniden başlıyor
  -takimlar arasında oran orantı yok gibi
  -seirci anonos yapan sunucu olmazsa basketin bile farkında deil…
  Ve daha bir sürü anlamsız oyun kuralları …
  Türkiye’de bir sürü basket maçı izledim Avrupa’da Belçika Hollanda Almanya ..Norveç dede maçlar gittim İspanya ve Yunanistan dışında bütün stadlar turkidekigibi boş ve seyirci yok ve gelenlerde ilgisiz ..bence bu spora çok yatırım yapmak Avrupa’da anlamsız ve israftan başka birşey deil

  1
  1

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu