Frutti Extra Bursaspor’a moral verdiler

Çarşamba gecesi Euro Cup final maçında Virtus Bologna'ya İtalya deplasmanında 80-67 yenilerek Avrupa ikincisi olan Frutti Extra Bursaspor, Bursa'ya dönüşünde şampiyon gibi karşılandı.

Ataevler Barış Spor Salonu’na gelişinde meşaleler ve “şampiyon” tezahüratlarıyla karşılanan Potanın Timsahları’nı yeşilbeyazlı taraftarlar bağrına bastı.

PLAY-OFF İÇİN MORAL VERDİLER

Taraftarlar, Antrenör Duşan Alimpijevic ve basketbolculara, pazar günü İstanbul‘da Fenerbahçe ile oynayacakları ilk play-off maçı öncesi büyük moral verdi.

5 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu bütçeyle çok büyük başarı. Önemli olan bunun devamı gelmesi ve kalıcı olması. Belki seneye aynı veya buna benzer sezon yavaş, yavaş bütçeyi aşmadan. Futbol takımı malum bir kere şampiyon olduk ondan sonra paraşütüz aşağı düştük.

  27
 2. Needem ve hayes oynadığı bölümlerde bolognayı çok zorladık farkıda indirdik fakat ikisininde oynamadığı bölümlerde fark hep açıldı ve maalesef yakalayamadık zaten oynadıkları bölümlerde faul problemleri yüzünden hep korkak oynadılar maçın tamamını oynayabilselerdi ve birde Andrews gününde olsaydı biz bu kupayı o alırdık..

  9
  1
   1. @king yorumuna yanıt olarak

    Adamlar geçen yil yarıfinalde elwnmisler kqdroyu takviyelwrle güclendirmişler. Euro lig kalitesinde takımları var. Üstelik italya sampiyonu.

 3. Futbol takımını yeyip bitiren akbabalar basketbola da geçmezse sıkıntı yok. Galiptir bu yolda mağlup deyip işimize bakarız.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu