Frutti Extra Bursaspor’a büyük övgü!

Frutti Extra Bursaspor'a yayıncı kuruluş Tvibu Spor'dan övgü geldi.

Tvibu Spor‘da yayınlanan Ribaund programında haftanın değerlendirmelerinde Frutti Extra Bursaspor‘un ligde önemli galibiyetler aldığın dikkat çekilirken “Bursaspor camiasına Frutti Extra Bursaspor takımı renk katıyor. Devasa bir bütçeleri olmamasına rağmen tribünde bulunana taraftarlarıyla istikrarlı bir organizasyon sergiliyorlar. Allerik Freeman gibi bir oyuncuları gitti ama yeni oyuncuları geldi. Futbol takımı Süper Lig‘de değil, tekrardan Süper Lig‘e dönme hedefindeler ama Basketbol takımı camiaya bir hareketlilik getiriyor. Frutti Extra Bursaspor düşük bütçeyle çok iyi işler çıkarttı ama istikrarlı bir gelişmeleri var ve bizler de bu nedenle takdir ediyoruz. Lige çok büyük renk kattılar” ifadeleri kullanıldı.

TARAFTARLARI MUAZZAM

Programın devamında şöyle denildi “Taraftarı da bu takımı seviyor ve kolluyor. Bursa‘da ve İstanbul deplasmanlarında tribünleri hınca hınç dolduruyorlar. Muazzam bir taraftarları var. Fenerbahçe Beko‘yu İstanbul‘da çok zorladılar ve neredeyse Bursaspor bu maçı kazanıyordu. Anadolu Efes‘i Bursa‘da ellerinde kaçırdılar. Bunlar camianın ağırlığını gösteriyor. Tofaş‘ı yendiler, Daçka‘ya maç içinde 50 sayıya yakın fark attılar. Bunlar formanın ağırlığıyla mücadelenin sonucunda olan işler ve böyle yatırımların hakkının verilmesi gerekiyor.”

ÇOK ÖNEMLİ BİR MODELLER

“Bursaspor camiası güllük gülüstanlık yollardan buraya gelmedi. Frutti Extra Bursaspor Genel Menajeri Nedim Yücel önderliğinde özellikle son iki sezondur çok iyi kadrolar kurdular. Bursaspor Futbol Takımının en sıkıntılı olduğu döneminde Süper Lig’e yükseldiler. Buna rağmen hiçbir şeyden feragat etmeyip bu kadroyu kurup bu takımı devam ettirdiler. Bu Basketbol camiası için çok önemli bir model.”

Kaynak
Bursabasket.net

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor’dan böyle bahsedilmesi kadar acı bişi yok.
  Evin küçük oğlu muamelesi.
  Bu haber hangi vizyonsuzu mutlu eder bilmem ki.
  Basiretsizler

  8
  77
  1. @Sevdalı yorumuna yanıt olarak

   Kötüsünüz kötü fesatlıktan kuduracaksınız ligin en düşük bütçeli takımı deniyor sıralama ve içeride Efes KSK ya dışarıda fb ye nasıl kafa tutulduğu aşikar ama sizler fedatsınız işte kimbilir ne hesabınız var ?

   46
 2. Burdaki ana tema nedir biliyormusunuz..”formanın ağirliğı,, betimlemesi var ya,işte odur ana tema.. gerci bunu Ali AY falan bilmez ama tum turkiye iyi bilir.. armanın onurunu şerefini bilmeyen adamlar yüzünden bu hallere düştük biz..ama kutsal forma yetiyor bazen düstüğün yerden kalkmaya!

  9
  1
  1. @harbici yorumuna yanıt olarak

   senin gibileride yenmemiz lazım yıllardır bu kulübü bitirdiniz sizlere ali ay ve recep bölükbaşı lazım!!!!

   19
   1
 3. Bu organizasyonun mimarı Sezer Sezgin ‘i ve ekibini kendi adıma canı gönülden tebrik ederim. Örnek bir karakter ve organizasyon. Taraftarımıza söylenecek bir şey yok tabi ki. O formayı büyük yapan bizleriz, bizden önce babalarımız, dedelerimiz. Bu nesilden nesile aktarılan kod farkında olmasak bile genlerimize işlemiş. Bunu unutmadan, her ortamda , şartlar ne olursa olsun desteğe devam.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu