Frutti Extra Bursaspor en iyiye aday gösterildi!

Boğaziçi Üniversitesi spor ödüllerinde Frutti Extra Bursaspor en iyi çıkış yapan takım kategorisinde aday gösterildi.

BURSASPOR BASKETBOL TAKIMI, 2014-2015 sezonu başında kurulmuş olup profesyonel liglere Türkiye Basketbol 3. Liginde başlamıştır.

İlk senesinde takın normal sezonu 3. sırada tamamlamasına rağmen play-off ilk turunda üst lige çıkma hakkını kaybetmiştir. 2015-2016 sezonunda takım normal sezonu lider tamamlayarak play-off müsabakaları sonucu final grubuna kalmış ve final müsabakaları sonunda tarihinde ilk kez Türkiye Basketbol Ligi‘ne yükselmiştir. 2 sezon Türkiye Basketbol 1. liginde mücadele eden takım 3. sezonunda Türkiye Basketbol 1. Ligi’ni 55 puanla şampiyon tamamlayarak tarihinde ilk kez Basketbol Süper Ligine yükselmiştir.
2019-2020 sezonuna da iyi bir başlangıç yapan Bursaspor Basketbol Takımı etkileyici çıkışını bu sezon da devam ettirmek istemektedir.

OY VERMEK İÇİN TIKLAYIN

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Sabırla tüm kategoriler için bildiğim ve sevdiklerim için oyumu kullandım.BURSASPOR EXTRA FURUTTİ VE SERKAN ERDOĞAN HOCAMIZA hayırlı uğurlu olsun.Tabiiki diğer desteklediğim oy verdiğim kurum ve şahıslarada.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu