Frey’e Vakıfköy yolları..

4 yaşındaki oyuncunun, önce ücretinde indirim ardından kulüpten ayrılmasını isteyen yönetime 'Menajerimle görüşün' yanıtı verdiği öğrenildi. 

Bursaspor'dan geçmişe dönük 640 bin Euro alacağı bulunan Sebastian Frey'in, kendisine gösterilen tavırdan rahatsız olduğu ve FİFA kozunu kullanmaya hazırlandığı öne sürüldü. 

Bursaspor'da dün hem toplanma hem de ayrılık günüydü. Yüksek maliyeti ve geçen sezon verim alınamaması nedeniyle gönderilmesi gündemde olan kaleci Sebastian Frey, dün yönetim tarafından kadro dışı bırakıldı. Sabah saatlerinde kulübe gelen ve gün içerisinde enteresan gelişmeler yaşadığı öğrenilen 34 yaşındaki kalecinin, kendisine gösterilen tavırdan rahatsız olduğu ve alacakları için FİFA'ya başvurabileceği öne sürüldü. 

 

MALZEME VERİLMEDİ!

 

Kulüpte kendisine idman yapmak için malzeme verilmediği ve yönetimle yaptığı görüşmede önce ücretinde indirim ardından da takımdan ayrılmasının istendiği öğrenildi. Frey'in, bu teklif karşısında 'Menajerimle görüşün' yanıtını verdikten sonra, kadro dışı kaldığı  ve kendisine kulüp bulamaması durumunda bundan sonra altyapıda antrenman yapması gerektiğinin tebliğ edildiği ifade edildi. Kulüpten 640 bin Euro alacağı bulunan Sebastian Frey'in, iki yıl daha sözleşmesi var. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı