Frey’e taraftardan baskı var!

Bursaspor'dan faiziyle birlikte alacağı olan 825 bin Euro'yu 27 Haziran'da tahsil edemediği takdirde Yeşil Beyazlı kulübün FIFA'dan iki dönem transfer yasağı almasına neden olacak Sebastien Frey'e Yeşil Beyazlı taraftarlar baskı yapmaya başladı.

Fransız eldivenin sosyal medya hesaplarına yorum yağmurunda bulunan Bursasporlu taraftarlar kulübün ekonomik durumunu gerekçe göstererek Frey‘den bu konuda biraz toleranslı davranmasını istedi.
Yapılan yüzlerce yoruma karşın Fransız file bekçisinin herhangi bir yorumda bulunmaması dikkat çekti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Adam 3 senedir tolerans göstermiş. Mantıklı konuşan bir yönetici çıkarsa 1 ay daha gösterir. Ali Ay’a oy veren 1060 kişiyi sahneye davet ediyoruz.

  110
  1
 2. yapma be Frey ,biraz daha sabır,biliyorum çok sabır ettin bu kerkenez ortama ama biraz daha sabır ,yakma bu senin arkandan tezahurat yapan taraftarı

  38
 3. Zamanında elimiz azıcık para görünce böyle önüne kalana tonla para salarsan olacağı buydu! Kaç başkanlık geldi geçti artısı eksisinden fazla olan çıkmadı, çağlar göbek atsın şimdi hep dediği oldu diye!

  16
 4. Arkadaşlar bu kadar cahil cesareti ile yazı almayın kaleme be,
  Bu olay artık FREY’in olayı değil, tamamen FİFA ile BURSASPOR KUKLÜBÜ
  arasında geçen bir olay, Fifa dosyanın takipçisi verdiği süre de mutlaka vardır.
  Bu süreyi geçirdiğinde de verilecek yaptırımlara mkatlanmak zorundasın, şimdiden geçmiş olsun

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu