Frey ve Taiwo krizi büyüyor!..

Bursaspor’da Sebastien Frey ve Taye Taiwo krizi her geçen gün içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Önceki gün antrenman sonunda Başkan Recep Bölükbaşı’nı saha kenarında gören Taye Taiwo tercüman aracılığıyla Bölükbaşı ile görüşmek istemiş, herkesin içinde bir sorun çıkar düşüncesiyle diğer futbolcular araya girerek Nijeryalı futbolcuyu otobüse bindirmişti. Teknik Direktör Şenol Güneş’in takımla birlikte çalışmaya almadığı ve takım arkadaşlarıyla sadece kondisyon yüklemesi yapılmasına izin verilen Taiwo ve Frey bunun dışındaki zamanlarda koşarak tatil havasında kamp çalışmalarını geçiriyor. Frey antrenmanlarda arkadaşlarından geri kalırken, Taiwo’nun da rahat ve umursamaz hareketleri dikkat çekiyor.

DEMEÇ VERMEK ZORUNDA

Dün yönetimin onayı, teknik direktör Şenol Güneş’in de talimatına rağmen özel röportaj vermeyi kabul etmeyen Bursaspor’un iki yabancı futbolcusu kulübü ve teknik kadroyu ciddiye almadıklarını gösterdi. Teknik Direktör Şenol Güneş önceki gün basın mensuplarıyla yaptığı toplantıda, “Adı açıklanan futbolcular demeç vermek zorunda” ifadesini kullanmıştı. Taiwo ve Frey’in Bursaspor’u hiçe sayan tutumu karşısında herkes çaresiz kalmış bir şekilde krizi sadece uzaktan izlemekle yetiniyor ve sorunu çözme konusunda somut bir adım atılamıyor. Özellikle Taiwo’nun antrenman sırasında yaptığı ciddiyetsiz hareketler üzerinde Bursaspor arması taşıyan bir futbolcuya yakışmıyor.  

İSHAL OLMUŞLAR!

Taiwo ve Frey’e söz geçiremeyen Bursasporlu yetkililer oyuncular demeç vermeyi kabul etmeyince ishal oldukları yalanını ortaya attı. Oysa her iki futbolcu hem sabah hem de akşam antrenmanında yer aldı.  

 

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu