Frey uzlaşmak istemiyor

Bursaspor’un önündeki en önemli tehlikelerden biri Sebastien Frey…20015-2016 sezonlarında yeşil beyazlı formayı giyen İtalya kaleciye 675 bin Euro ödenmediği takdirde iki dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası gelecek. Ali Ay yönetiminin önceki gün Frey ile temasa geçtiği belirtildi. Ancak Fransız kaleci, alacaklarının hepsini isterken, taksitlendirmeye karşı çıktı.

Parasının tamamını isteyen Sebastien Frey’le yeni göreve gelecek yönetiminde bir görüşme yapması bekleniyor. Bu arada Frey’e olan borcun geçen süre içinde oluşan faiz ve mahkeme masraflarını da Bursaspor ödeyecek. Bu rakamın da yaklaşık 150 bin Euro dolayında olduğu belirtildi.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Tamam adamı sevmem de adam zaten ulaştı ve taksitlendirdi alacağını. üstüne yine ödeyemedik. Siz yerinde olsanız ne yapardınız. Ki bizim evlatlarımız dediğimiz topçular bile para için kulübe ihtar çekerken.

    41
  2. Adam haklı kaç yıl önce gelmiş oynamış gitmiş hala alacağını bekliyor. Adam bakıyor ki sacma futbolculara 1 milyon 2 milyon veriliyor ben enayimiyim bekliyorum demiştir. Kim olsa kızar kaldı ki yabancı bir oyuncu.

    19
  3. Frey futbolu bırakalı kaç yıl oldu,frey bu durumu üzerinden kaç yönetim geçti Sn EK seni de Çin e satalım bonservis alalım Frey in parasını ödeyelim sizlerin bu şehirde yürümesi bile yasak olmalı yazıklar olsun sizlere

    10
  4. Taksit taksit adam taksit ağacına döndü ! Adamın artık güveni kalmadı ! Adamın taksit anlaşması yaptığı Başkanlara bakarmısın ? Recep Bölükbaşı Ali Ay !!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu