Frey tehlikesi!

Bursaspor'un geçmişten bugüne sarkan en büyük maddi sorunu olan Sebastien Frey'de süre daralıyor.

Fransız eldivenin hesabına iki gün içinde 825 bin Euro yatırılmadığı takdirde Yeşil Beyazlı kulübe 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası verilecek. Yeni başkan Mesut Mestan Frey için ödeme sorununu çözmeye çalışırken, bir yandan da avukatlara danışarak olayın hukuki boyutunu inceliyor.

Mestan Frey konusunun bir kez daha hukuki zemine taşınması ihtimalini göz önüne alarak İbrahim Yazıcı döneminde de CAS davalarında Bursaspor‘a destek veren avukat Nihat Güman‘la görüş alışverişinde bulundu.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Yazmayayım yazmayayım diyorum ama olmuyor. Arkadaş ne hukuki boyutundan bahsediyorsunuz. Adam gideli 5 yıl olmuş. Ödeyeceksin parasını kafan rahat edecek. 825.000 € ödemeyecekseniz vallahi kapatalım kulübü gitsin. Yeter artık.

  97
  3
  1. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   bsbs aynen senin gibi düşünüyorum harbidenya mesut mestan maden ali ay gibi deilim diyorsun kulübü başarıya götürücem diyorsan 825 i ödersin o gülünç parayı ödemiceksen sende fiyaskosun demektir!kusura bakma bundan sonra harbi başkan olcanız bıktık her yeni gelenin umut dağıtmasından!birazda icraaat görelim sende ali ay gibi ağlayacaksan yandı gülüm keten helvam diyorum!

  2. @bsbs yorumuna yanıt olarak

   şenolla ismini bile unuttuğum başkan göndermedi mi ? onlar ödesin..kembo ve leguen de top ali de ali topu al

   3
   3
   1. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Adam çok kötüydü. Şenol hatunu Türk futboluna kazandırdı freyi oynatmayarak. Alan ödesin dersek daha haklı olur

   2. @Sezs yorumuna yanıt olarak

    Şenol hocayla ne alakası var. Kaç yaşına gelmiş futboldan son bir vurgun yapma peşinde olan veya macera arayan bir oyuncuyu transfer eden Körüstan parasını ödememiş.Üstünden kaç sene geçmiş Bölükbaşı ödememiş.Dönemin yöneticisi Ali Ay 3 sene boyunca ödememiş.Şenol hocanın refleksleri zayıflamış, sıçrayamayan Frey’i kaleye koyacak veya takımda tutacak hali yoktu herhalde.

 2. Hukuki boyutunu araştırmaya ayıracağımız zamanı kaynak araştırmaya ayıralım. Yok bulamayacaksanız da kampanya falan ne olursa yapılsın zaman iyice azaldı yumurta hesabı olmasın. 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan demek kulübü kapat git demek.

  44
 3. Bu yönetime şimdi yazık değil mi ? Bilmem 2011 yılından kalma ceza çıkmış 825 bin euro ya 6 milyon tl o zamandan bu zamana gelen başkanlar nerede , nasıl bir sorumsuzluk bu aklım hayalim almıyo!!!!!

  29
 4. Ya kardeşim tamam destek olalım diyoruz kötü yorum yapmayalım diyoruz ama sevgili mesut Mestan senin heyecanın gözlerinden okunuyor onu görebiliyoruz ama hala freyin parasını bulucam diyorsun bulacak ne demek kardeşim sen Bursaspor’a yeni başkan oldun 825 bin euro parayı cikarticaksin cebinden vereceksin bulucamda ne demek eğer o parayı odeyemiyosan neden başkan oldun diye sorarlar adama bununda sakin aklının bi köşesinden çıkarma olurmu ………

  9
  1
 5. Hiç kusura bakmayın ama sırf klüp başkansız kalmasın diye de gelinmez be kardeşim bilmiyor muydun sen bu durumu hali hazırda transfer tahtasını açacak parayla gelmen gerektiğini ne hukukî süreci dalga geçiyorsunuz milletin aklıyla yeterin artik

  7
  1
  1. @mert yorumuna yanıt olarak

   Başkanı ilk günden eleştirmek istemiyorum ama futbolda 825bin euro gibi ucuz parayı daha kongrede seçildiğin dakika ben yarın bu işi bitiricem demeliydim bunu odwyemezssek bence mestandada şüphe duyarim

   4
   2
 6. hukiki yönü beli kapatırsın klübü kırmızı kalemle cizersin hepsinin üzerini alacaklara kol saati önerirsin ki bunu alacaklılarda haketi şehirde kongreye bile gelme nezaketini göstermeyen şehir haketmedi mi futbolu zaten silmiş yüzde doksan takım dip yapar bir iki yılda yeni başlarsan sıfırdan olur başlamasan da olur merak yok şehirde önemli işlerine dönsün beyler sağlam darbeyi indirirsin olur biter ne frey kalır ne yusuf nede ölen erturul cok güzel rahatlama olur kavanızı yormayın kaynak falan hikaye cepler boş klüp boş şehir boş

 7. Sabah bi uyanıyomuşuz. Mestan bütün borçları ödemiş. Bursanın geçmiş hiç borcu yokmuş. Acaba uefa artı 6 puan verirmi

 8. Arkadaş bu işin çaresi bellidir,
  Madem Başkanlığa aday oldun, madem acil bekleyen ödemeler var,
  Gelirsin kulübe, oturursun koltuğa, beyle pamuk eller cebe dersin,
  Acil futbolcu ödemeleri için 50-60 MİLYON TL koyarsın kasaya geçersin.
  1-2 ay süre kazanırsın bu hareketle o sürede de şehrin dinamiklerini toplar,
  Destek istersin kulübe ve yönetimine, ama öncü her daim sen olmalısın

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu