Frey tehlikesi!

Bursaspor'un geçmişten bugüne sarkan en büyük maddi sorunu olan Sebastien Frey'de süre daralıyor.

Fransız eldivenin hesabına iki gün içinde 825 bin Euro yatırılmadığı takdirde Yeşil Beyazlı kulübe 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan silme cezası verilecek. Yeni başkan Mesut Mestan Frey için ödeme sorununu çözmeye çalışırken, bir yandan da avukatlara danışarak olayın hukuki boyutunu inceliyor.

Mestan Frey konusunun bir kez daha hukuki zemine taşınması ihtimalini göz önüne alarak İbrahim Yazıcı döneminde de CAS davalarında Bursaspor‘a destek veren avukat Nihat Güman‘la görüş alışverişinde bulundu.

16 Yorum Onay bekleyen 7 yorum var

 1. Yazmayayım yazmayayım diyorum ama olmuyor. Arkadaş ne hukuki boyutundan bahsediyorsunuz. Adam gideli 5 yıl olmuş. Ödeyeceksin parasını kafan rahat edecek. 825.000 € ödemeyecekseniz vallahi kapatalım kulübü gitsin. Yeter artık.

  92
  3
 2. Hukuki boyutunu araştırmaya ayıracağımız zamanı kaynak araştırmaya ayıralım. Yok bulamayacaksanız da kampanya falan ne olursa yapılsın zaman iyice azaldı yumurta hesabı olmasın. 3 dönem transfer yasağı ve 6 puan demek kulübü kapat git demek.

  43
 3. Bu yönetime şimdi yazık değil mi ? Bilmem 2011 yılından kalma ceza çıkmış 825 bin euro ya 6 milyon tl o zamandan bu zamana gelen başkanlar nerede , nasıl bir sorumsuzluk bu aklım hayalim almıyo!!!!!

  28
 4. Ya kardeşim tamam destek olalım diyoruz kötü yorum yapmayalım diyoruz ama sevgili mesut Mestan senin heyecanın gözlerinden okunuyor onu görebiliyoruz ama hala freyin parasını bulucam diyorsun bulacak ne demek kardeşim sen Bursaspor’a yeni başkan oldun 825 bin euro parayı cikarticaksin cebinden vereceksin bulucamda ne demek eğer o parayı odeyemiyosan neden başkan oldun diye sorarlar adama bununda sakin aklının bi köşesinden çıkarma olurmu ………

  9
  1
 5. Hiç kusura bakmayın ama sırf klüp başkansız kalmasın diye de gelinmez be kardeşim bilmiyor muydun sen bu durumu hali hazırda transfer tahtasını açacak parayla gelmen gerektiğini ne hukukî süreci dalga geçiyorsunuz milletin aklıyla yeterin artik

  7
  1
  1. @mert yorumuna yanıt olarak

   Başkanı ilk günden eleştirmek istemiyorum ama futbolda 825bin euro gibi ucuz parayı daha kongrede seçildiğin dakika ben yarın bu işi bitiricem demeliydim bunu odwyemezssek bence mestandada şüphe duyarim

   4
   2
 6. hukiki yönü beli kapatırsın klübü kırmızı kalemle cizersin hepsinin üzerini alacaklara kol saati önerirsin ki bunu alacaklılarda haketi şehirde kongreye bile gelme nezaketini göstermeyen şehir haketmedi mi futbolu zaten silmiş yüzde doksan takım dip yapar bir iki yılda yeni başlarsan sıfırdan olur başlamasan da olur merak yok şehirde önemli işlerine dönsün beyler sağlam darbeyi indirirsin olur biter ne frey kalır ne yusuf nede ölen erturul cok güzel rahatlama olur kavanızı yormayın kaynak falan hikaye cepler boş klüp boş şehir boş

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı