Frey krizi kapıda!

Bursaspor’da gün geçmiyor ki, başka bir kriz çıkmasın. Şimdi ise gündemde Sebastien Frey var. Yeşil beyazlı kulübün sezon başında karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdığı Fransız kaleci alacaklarının ödenmediği öğrenildi. 850 bin Euro karşılığında sözleşmesi fesih edilen Fransız oyuncuya 2 aydır hiçbir ödeme yapılmadığı ve Frey’in sözleşmesinde yazan koşulları uygulamayı düşündüğü belirtildi. 

GERİ ADIM ATMIYOR

Bilindiği gibi Bursaspor yönetimi 850 bin Euro’yu 10 taksit şeklinde ödemeyi taahhüt etmiş ve bu şekilde bir anlaşma yapılmıştı. Frey’in anlaşmasında ise ‘2 ay para ödenmediği takdirde anlaşma bozulur ve oyuncuya daha önce aldığı miktar ödenir’ şeklinde bir madde olduğu ortaya çıktı. Fransız kalecinin bu maddeyi yürürlüğe koymayı düşündüğü ve yeşil beyazlılar’dan 1 milyon 750 bin Euro talep ettiği belirtildi. Bursaspor yönetimin yaşanan bu gelişme sonrası Frey’le irtibata geçtiği ancak tecrübeli ismin geri adım atmadığı belirtildi.

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu