Frey giderse Ufuk gelecek!

Transferde eksik yerlere takviye yapmanın hesaplarını yapan Bursaspor yönetimi göndermek istediği yabancılarla ilgili çalışmalarına tekrar start veriyor. Yarın yeni sezon hazırlıkları için Bursa'ya gelecek olan Frey, Civelli ve Taiwo için nasıl bir yol izleyeceği merak edilen Bölükbaşı yönetiminin ilk olarak Sebastien Frey'ye masaya oturacağı öğrenildi. Yeşil beyazlıların, Fransız kaleciye geçen sezondan olan 450 bin Euro alacağını verip yollarını ayırmayı teklif edeceği öğrenildi. 

 

FAZLA OYNAMADI

Başkan Recep Bölükbaşı'nın bu görüşmelere bizzat katılacağı da bildirildi. Yeşil beyazlı yönetimin Frey'le yollarını ayırması durumunda Galatasaray'dan Ufuk Ceylan'ı renklerine bağlayacağı öğrenildi. Sarı kırmızılı takımda fazla forma şansı bulamayan tecrübeli file bekçisinin transferinde büyük mesafe katedildiği bildirildi. Ufuk'un forma giyebileceği bir takıma gitmek istediği için bu teklife olumlu yaklaştığı bildirildi. 

 

Olay

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu