Freeman gözyaşlarını tutamadı

Frutti Extra Bursaspor'un ABD'li oyuncusu Allerik Freeman dün akşam takım arkadaşları ve teknik ekip ile yemekte buluştu.

Adı henüz açıklanmayan bir Çin ekibinin Frutti Extra Bursaspor‘un yıldız oyuncularından Allerik Freeman’ın sözleşmesinde yer alan 70 bin dolarlık buy-out’u ödeyerek transferini bitirdiği dün medyada yer almıştı.

Allerik Freeman henüz buy-out ödenmediği için Bursaspor‘dan resmi olarak ayrılmadı. Sözleşme hükümlerine göre 70 bin dolar ödendiğinde oyuncu serbest kalacak. Freeman‘ın uğurlama yemeğinde gözyaşlarını tutamadığı belirtildi.

Dün akşam yeşil-beyazlı yönetim, teknik ekip ve oyuncular Freeman ile yemekte bir araya geldi. Frutti Extra Bursaspor Başkanı Sezer Sezgin instagram hesabından “Yolun açık olsun Freeman” fotoğrafı paylaşarak oyuncusuna veda etti.

Kaynak
Bursabasket.net

4 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Yani onu kaybetmek hiç hoş olmadı.. açikcasi basketbol subemiz adina endişe verici bir durum.takımın beynini kaybettik..bundan sonrasi için hiç de iyi sinyaller almiyorum gidişatla ilgili

    5
    5

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu