Fransız basınından Ertuğrul iddiası!

Fransız basını Bursaspor'la tüm iplerini koparan Ertuğrul Ersoy'un Metz'e transfer olacağını bir kez daha gündeme taşıdı.

750 bin Euro’ya serbest kalır maddesi bulunan genç futbolcu için Bursaspor’un kapısını çalacağı iddia edilen Fransız kulübünün şu an için sadece menajerler aracılığıyla Bursaspor‘la temas kurdukları ifade edildi. Lisansı çıkarılmayan Ertuğrul Ersoy için Galatasaray‘ın da yeniden nabız yokladığı bildirildi.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

   1. @Yesiltimsah yorumuna yanıt olarak

    Tek tek hepiniz köpek gibi geri dönmek isticeksiniz ama hiç biriniz bursaspordan asla büyük değilsiniz
    Köpekler gider adamlar kalır

  1. @Pingel yorumuna yanıt olarak

   hacı 750bin euro yaklaşık 5milyon tl yapıyor ben bırak 5milyonu 100bini bir arada görmedim büyük para en azından benim için güzel para ömrümce çalışsam yemesem içmesem o parayı kazanamam 2000 tl maaş alan biri 40 yıl çalışsa eline 960bin tl geçiyor

   6
   12
   1. @Namık Kemal yorumuna yanıt olarak

    Sen anlamassın bu işlerden Hacıı. Sen bırak hesabı kitabı. Konu sen değilsin zaten. Konu A Milli takım forması bile giymiş Ertuğrul. Eğer konu sen olsaydın 50 bin TL’ye satardık giderdin.

    17
    5
  1. @BURSASPOR yorumuna yanıt olarak

   Paralar nereye gidiyor acaba? Açıklama yapılmalı. Mestan da diğerleri gibi katakulli yapıp cebini mi dolduruyor ya da dolduracak yoksa ödeme yapıldı da eksik kalanlar mı var? Eper ödeme yapıldıysa yapılanlar açıklanmalı ki insa lar paraların nereye gittiğini bilsen daha çok destek olsun.

   8
   4
 1. Hala neyin tatavası bu arkadaş
  adamın 750 BİN EURO serbest kalma bedelini yatır kulübün hesabına
  Tepe tepe kullan bak dalgana, ne kadar uzadı bu iş
  Kim bu adamın BECERİKSİZ MENAJERİ merak ettim doğrusu

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu