Fransa’da buluştular

Bursaspor'un geçen sezon formasını giyen üç isim Fransa'da buluştu.

Bu sezon futbol sahalarından uzak kalan Diafra Sakho ve Jires Kembo Fransa 1. Ligi’nde Amiens forması giyen Aurelien Chedjou’nun maçını izledi. Chedjou’nun 90 dakika sahada kaldığı maç ev sahibi Rennes’in 3-1’lik üstünlüğü ile sona erdi. Hatırlanacağı gibi Diafra Sakho Bursaspor’a Rennes’den kiralık olarak gelmişti. Senegalli futbolcunun kulübüyle sözleş-mesi 2020’ye kadar devam ediyor.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Kembo yata yata ramazan davulcusu gibi olmuş ! Adamı paşa paşa yatırdın samet ! Yata yata para kazandı ! Ah ah…Ego yapmayıp oynatsaydın düşmezdik ! Adam kampa kadar geldi ücretimde indirim yapayım futbol oynamak istiyorum dedi ! Ama komisyoncu samet kafasında problem var dedi istemedi… Asıl problem komisyoncu samet ve ali tay daydı aslında !? Allah’ tan bulun tarih hep sizi yad edecek !?

  65
  5
   1. @Keaamil yorumuna yanıt olarak

    Eser yazmış komisyoncu samet demiş. . Problem Ali tay demiş. . ALLAH tan bulun demiş. ……Şimdi bu yazıda Anıtkabir le ilgili herhangi bir yazı yok iken sen diyorsun ki samet takımı Anıtkabir e götürüyordu ne alaka. . Niye algı yapıyorsun. . Papadapulos Keaamil.

  1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

   Transfere de gerek yok olmasa da olur dedi 5 trilyon parayı cukkaladı takımı düşürüp gitti ! Bi de aldığınız paraya çok diyenler var sorusuna at gibi kişneyerek biz TL anlaşma yaptık milyon €uro alanlar var diye cevap verdi ! Baktı ki takım düşecek arkasına bakmadan tası tarağı topladı kaçtı gitti !? Bir tek onun alacağı yok kulüpten !? Zıkkım olsun…

   23
   3
 2. ”bursasporu düşüren bu sakhodur!” buyrmuşsun. bence de düşmemizde çok büyük rolü var.
  peki onu tribüne çağırıp, OYNA LANNN! diyenlere ne demeli?
  futbolcu böyle oynatılmaz.
  adam oynayacaksa bile oynamaz. zaten oynamadı da…

  taraftarımız, önce taraftarlığın ne olduğunu öğrenecek.
  TARAFTARLIK, SAHADA TAKIMINI OYNATMA, OYUNCUSUNUN BEYNİNE VE KALBİNE GİRİP ONLARDAN AZAMİ PERFORMANSI ALMA SANATIDIR.
  Maşallah bizim taraftarın kulübüne ceza aldırmada, profesyonellerini küstürmede, kulübünü aşağı çekmelerde üstüne yok.

  8
  1
 3. CHEDJU NUN FEDAKARLIKLARI SAKHO NUN DA SAHTEKARLIKLARI UNUTULMAZ…KEMBO İSE SANKİ SAMET İN YEDİĞİ BİR İSİM..O TAKIMDA OYNARDI BENCE…

 4. Arkadaşlar ve kardeşlerim ben bu oyunculara kızamıyorum.Eğer yöneticimiz adam gibi olsaydı bunlar öyle bir oynarlardı ki ne düşer ne de borç içinde yüzerdik.

  Atalarımız ne güzel söylemiş.AT SAHİBİNE GÖRE KİŞNER.

  Sahi bu oyuncuları alıp karşılığını almadan milyon avroları veren fabrikasına 100 000.Liralık makina alıp istediğini alamamış olsa tazminatla beraber misliyle parasını gerii alırmıydı.ALIRDI DEĞİLMİ.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu