Fransa’da buluştular

Bursaspor'un geçen sezon formasını giyen üç isim Fransa'da buluştu.

Bu sezon futbol sahalarından uzak kalan Diafra Sakho ve Jires Kembo Fransa 1. Ligi’nde Amiens forması giyen Aurelien Chedjou’nun maçını izledi. Chedjou’nun 90 dakika sahada kaldığı maç ev sahibi Rennes’in 3-1’lik üstünlüğü ile sona erdi. Hatırlanacağı gibi Diafra Sakho Bursaspor’a Rennes’den kiralık olarak gelmişti. Senegalli futbolcunun kulübüyle sözleş-mesi 2020’ye kadar devam ediyor.

9 Yorum Onay bekleyen 5 yorum var

 1. Chedceu,,,haricindeki diğer ikisi ,isterse cehennemde buluşsunlar ,şerefsiz haysiyetsizler ,bu yavşak sakho Bursaspor’un düşmesindeki en büyük sebeplerinden biridir inşallah hem sakho hem kembo,nun iki yakası bir araya gelmesi

  54
  1
  1. @Panayır yorumuna yanıt olarak

   Kembo yata yata ramazan davulcusu gibi olmuş ! Adamı paşa paşa yatırdın samet ! Yata yata para kazandı ! Ah ah…Ego yapmayıp oynatsaydın düşmezdik ! Adam kampa kadar geldi ücretimde indirim yapayım futbol oynamak istiyorum dedi ! Ama komisyoncu samet kafasında problem var dedi istemedi… Asıl problem komisyoncu samet ve ali tay daydı aslında !? Allah’ tan bulun tarih hep sizi yad edecek !?

   38
   3
  1. @Camcı yorumuna yanıt olarak

   Transfere de gerek yok olmasa da olur dedi 5 trilyon parayı cukkaladı takımı düşürüp gitti ! Bi de aldığınız paraya çok diyenler var sorusuna at gibi kişneyerek biz TL anlaşma yaptık milyon €uro alanlar var diye cevap verdi ! Baktı ki takım düşecek arkasına bakmadan tası tarağı topladı kaçtı gitti !? Bir tek onun alacağı yok kulüpten !? Zıkkım olsun…

   12
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı