Forvet Fransa’dan olacak

Olay Medya Spor Yazarı Beytullah Süat'ın bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Transferleri merak edenler olabilir.

Badji, Pricic ve Karim Al Ahmadi’ye teklifler yapıldı.

Pazartesi günü Bursa’ya gelecek olan Teknik Direktör Samet Aybaba’nın söyleyeceklerinden sonra birşeyler olacaktır diye düşünüyorum.

Listede 2 forvet adayı var Bursaspor’un.

İkisi de Fransa’dan.

Söz verdiğimiz için isimleri şimdi yazmıyoruz.

Fakat bitirecekseniz hiç değilse gündeme düşmeden, piyasası artmadan bitirin şu işi.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Forvetlerden biri fildişi kökenli fransız, diğeri demokratik congo cumhuriyeti vatandaşı, milli takımdan bakambunun arkadaşı. İkiside fransa ligue 1 de oynuyor.

    25
    2
  2. Beyler birazcık vizyon ya, eskiden CUMA gününe kadar bekliyorduk transfer açıklamaları için artık PAZARTESİ’ ye kadar bekliyoruz. Yaşasın yönetim

    14
  3. Ulan bu gazetecilere isimler her seferinde gidiyor ya iste ben ona yanıyorum, birde söz vermişmiş yazamaşmış, asıl profesyonellik bu gazetecilere her yediğin haltı anlatmamak!

  4. öğlende yaptığım yorum hâlâ gösterilmedi.Doğru ismi söylediğim için herhalde çünkü onu Belçika Kortjik’ten beri takip ediyorum.Fransa Strasburg’a transfer oldu.Sakatlık geçirdiği için fazla oynayamadı.Attığı golleri seyredin.Hâttâ geçen sene alamadığımız Martin Jones’le takım arkadaşı.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu