Formaya göz koydum

Bursaspor’un yurtdışı kamplarının yıldızı olan fakat forma şansı bulamayacak olması sebebiyle son iki yılda Giresun ve Boluspor’da oynayan 26 yaşındaki futbolcu, herkes kadar kendisinin de forma şansı olduğunu söyledi.

İki sezon önce Pendikspor’dan transfer edilmişti Ramazan Sal… Kamp döneminin belki de en çok göze batan futbolcularından biriydi. Fakat o dönemde savunma hattında ve orta alanda çok alternatif olması sebebiyle Giresunspor’a kiralandı Ramazan… Şampiyonluk kutlamalarında Ertuğrul Sağlam onu unutmadı ve otobüste o da yerini aldı. Geçen sezon başında ise yine takımla birlikte çalışan Ramazan, kendini geliştirebilmek adına bu sefer de Boluspor’a kiralandı. Sağbek, stoper ve defansif orta saha mevkisinde oynayabilen Ramazan Sal bu sefer formayı kapacağına inanarak tekrar döndü. BU SEFER FARKLI OLACAK

İki sezonun kendisine büyük tecrübeler kattığını söyleyen Ramazan, Ertuğrul Sağlam’ın gözüne girebilmek için daha çok çalışacağını söyledi. Süper Lig’deki birçok takımdan teklif almasına karşın Bursaspor’da kalmayı ve forma yarışına girmek istediğini söyleyen Ramazan Sal, "Gitme sebebim daha çok forma şansı bulabilmekti. Şimdi kendimi daha tecrübeli hissediyorum. Bursaspor’un yeri bende çok ayrı… Herkes kadar ben de iddialıyım. Formaya göz koydum. Bu sefer farklı olacağına inanıyorum ifadesini kullandı.

 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu