Formalar yarın satışa çıkıyor

Bursaspor Yönetim Kurulu Üyesi Ali Ağır, yeni formaların tedarikinde yaşanan sorunun çözüldüğünü ve cumartesi gününden itibaren Bursastore’larda satışa çıkacağını açıkladı…

Ağır, kulübün Youtube kanalına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Biz Haziran ayında göreve başladıktan sonra yoğun şekilde yeni sezon formalarını yetiştirmek için çaba sarfediyoruz. Bu süreç normal şekilde yürümüş olsaydı, geçen sezonun ortasında anlaşmaların yapılması gerekiyordu. Sezon başlamadan 1 ay önce de duyurular yapılması gerekiyordu. Biz marka bulmakta güçlük çektik. Büyük markalardan Nike ile anlaştık.

Tedarik anlamında da bizi sıkıntıya sokmayacaklarını söyledikler. Nike’ın Danimarka, Hollanda ve Belçika’daki fabrikalarında yaşanan imalat problemleri ve gecikmelerden dolayı formalarımız 2 hafta gecikti. Biz de bu süreçte online üzerinden talep oluşturduk. 1100 adet forma satışı gerçekleştirdik ve bunun binini taraftarımıza ulaştırdık.

Bu hafta Cumartesi gününden itibaren, hem kamp, hem antrenman hem de dört çeşit formamıza taraftarımıza sunulacak. Biz gecikmeden dolayı Nike ve anlaşmış olduğumuz distribütör firma adına taraftarımızdan özür diliyoruz. İyi bir marka ile yürüdüğümüzü düşünüyorum. Bundan sonraki anlaşmayı Şubat ayı gibi yaparak bir sonraki sezon bu tür problem yaşanmaması için uğraşacağız.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. SEZON 3 HAFTASI TAM 2 AYDIR ÖN SİPARİŞ FORMASI ALDIK 2 TANE DAHA GELMEDİ..
  PEK HOŞ DEĞİL AMA MEVZU BURSASPORSA NO PROBLEM.

  48
  3
  1. @timsah-2 yorumuna yanıt olarak

   Aynen öyle. Düzelir her şey yoluna girer zamanla. Zor günlerden geçiyoruz. Borçlar halloldu transferler yapıldı bu sene çıkacağız Allahın izniyle. Yoğun dönemden geçildi varsın formalarda sıkıntı olsun geç çıksın. İşler rayına oturunca yükümüz de hafifleyecek bazı şeyler daha iyi daha doğru zamanında olacaktır. Başkanımız da yeni tecrübe edecektir her şeyi.

  2. @timsah-2 yorumuna yanıt olarak

   Bursastore’dab aldığım bilgiye göre ellerinde sadece siyah ve yeşil forma olduğu için, benim gibi örneğin beyaz ve siyah formadan sipariş verenlerin formaları ürünlerden diğer çeşidi olmamasından dolayı gönderilmemiş. Sadece siyah gönderilebilir miydi, evet ancak o durumda içeride kalan siparişi yönetecek eleman ya da sistem olmayabilir. Bu nedenle bazı siparişlerin teslim edilmediğini düşünüyorum.

   10
   3
 2. Çok saçma bir durum. Ön sipariş verdim ben bekliyorum ama forma yarın satışa çıkıyor. Neymiş biri varmış biri yokmuş. O zaman var olanı göndermek gerekir. Yada böyle yarım yamalak iş yapılmaz. Bir kerede Stadyumdaki mağazadan saat aldım saatin yeşil kadranlı mavi oldu beyazlar krem rengi oldu. Şu mağazada kalite hizmettedir üründeyse sıfır arkadaş. Orjinal diye satılan ürünler sanki merdiven altı. Başkanın tez zamanda buna el atması lazım. Tek kelime ile rezillik.

  18
  1
  1. @Mehmet1326 yorumuna yanıt olarak

   Ne ön siparişi amk? Mengerler’den Mercedes mi sipariş ediyoz? Bi de sıraya yazılıp forma bekliyoz. Alt tarafı bi forma verecekler, sanki altın dağıtıyor bu Nayk’çı inbeler. Ön siparişmiş. S2yim sizin ön siparişinizi. Gözünü sevdimin Puma’sı. Nerdesin be? Bizi bu lavukların elinde maymun yapıyon.

   5
   4
  1. @ALN16 yorumuna yanıt olarak

   Bize ne soruyon be ya. Git, bak, kafana göre al işte. Zaten stora gitsen gene forma yok. Ön sipariş verip beklersin artık. Ön sevişme gibi bişey.

   3
   3
 3. Eeeey Nike fabrikası. Bursaspor’un bekaası için yarından tezi yok, o formaları satışa sunmazsan, daha da store’lara gelmem. Bu böyle biline.

  1
  1
 4. Forma tasarımlarının hepsinin kötü olduğu bir sene görmemiştim daha önce
  beyaz çok basit
  yeşil çok basit (2 maçtır yeşil giyiyorlar, şort ve tozluklar da yeşil çok kötü duruyo, bari şort beyaz olsaymış)
  timsahli tam bursastore işi, apaçilikten vazgeçmeyecek bursastore anlaşıldı
  çizgilinin de çizgileri gereksiz kalın.

 5. Başkana veya yönetime fazla
  Yüklemeyin bi Aksilik olmuş bu saatten
  Sonra yapacak bi şeyok biraz sabır lütfen
  Ceremesi’ni gene biz çekiyoruz ya sabır

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu