Formalar anca 2 bin oldu!

Yeşil beyazlı taraftar yeni sezon formalarından satın almak için Bursastore’un kapısını aşındırırken, sayı 2 bini buldu.

Önümüzdeki sezon TFF 2.Lig’de mücadele edecek olan Bursaspor’un satışa çıkardığı formalara taraftarın ilgisi yoğun.

Bursastore’un yolunu tutan yeşil-beyazlı taraftarın, en çok siyah yoğunluklu formaya ilgi gösterdiği bildirildi.

Ajax tipi şampiyon forma da favoriler arasında. Koyu yeşil forma ise diğer iki formaya nazaran daha az satılıyor.

2 bin dolayında forma satışının gerçekleştiği ancak taraftarın her geçen gün ilgisinin artmasıyla bu rakamın daha da artacağı tahmin ediliyor.

22 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Papazçeşmeli yorumuna yanıt olarak

   Taraftar her zaman bursasporumuza sahip çıkıyor, bundan hiç kimsenin şüphesi yok. Ama diyoruz ya, bursanın önde gelenleri, iş adamları duayenleri neden bursasporumuza yardımcı olmuyor. İşte nedenini iyi araştırmak sorunu bulup kökten temizlemek lazım. Ki zaten o sorun problem herkesin malumu ama gel gelelim kimse bunun için kılını bile kımıldatmıyor.

   7
   5
 1. Taraftar alır tabi bu takımı kayitsiz sartsiz destekleyen en az 100 bin taraftar var bu sitede bir kaç tane zorla siyaset yapan CHP haric…

  12
  40
 2. Daha önce de söyledim bu formaların reklamsız versiyonu satışa çıktığı takdirde satışlar pik yapacaktır sırf bu yüzden forma almayan çok kişi var bence.

 3. Birçok kişi ve ben de dahil reklamsız antrenman ürünlerini aldık alacağız da; ancak taraftara reklamsız forma çıkana kadar bu seneninkini almayacağız. Çıkarın artık şu reklamsız formaları birçok satış kaybediyoruz.

 4. Anca 2 bin oldu nedir arkadaş
  Daha ligin başlamasina 1 ay var
  Takim düşmüş 2.lige
  Profesyonel liglerin en genç takimi
  Hiç bir iddasi olmayan bir takim
  Formalar 250 tl olmuş
  Malum ekonomik kriz var hala ülkede
  Bu şartlarda iyi bir rakam sezon
  Başlayinca taraftar maçlara gelecegi
  İçin satislar daha da artacaktir tabi
  Galibiyetler ligdeki durum da önemli

 5. BURSA insanı neden BURSASPOR’a uzak duruyor.Bu problemi iyi araştırmak,tahlil etmek lazım amma bilinen ve görünen asıl sorun YÖNETİCİ SORUNUDUR.

  Bir takımın altı nasıl oyulur,borç girdabına nasıl sokulur,şehir takmı olduğu halde şehir insanı nasıl uzaklaştrılır tümünü içinde barındıran bir ihanet tezgahının olduğu bu vakıa işin ana maddesidir.

  Dilerim bu tablodan ders alınr,param var diyen herkes bu camianın içine sokulmaz ve baş edilmez.

  Şehrin insan içinde futbolu bilen,dirayet ve mahareti olanların itibarlı olup destek verildiği gün BURSASPOR tekrar hak ettiği yerde olacağına şüphemiz yok.

 6. Taraftar eskiden de az alırdı da
  Şuan hiç almamak İçin çok haklı.
  Ben vazgeçtim butsasporlulukan
  Darısı size

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu