Forma yüzü göremiyorlar!

İbrahim Üzülmez'in göreve gelmesiyle takımda bazı oyuncular kızağa çekildi. İlkyarının banko isimlerinden Emirhan Aydoğan'ın yanı sıra Ali Akman, Rüştü Hanlı, İsmail Çokçalış, Ataberk Dadakdeniz ve Jani Atanasov tam anlamıyla formayı unuttu.

Bursaspor‘da teknik direktör İbrahim Üzülmez‘in göreve gelmesiyle birlikte kadroda büyük bir değişim yaşanırken bazın isimlerin üzeri çizildi. Ligin ilkyarısında takımın banko oyuncuları arasında yer alan Emirhan Aydoğan tam anlamıyla kızağa çekildi. Emirhan’la birlikte altyapıdan yetişen Ali Akman, Ataberk Dadakdeniz, İsmail Çokçalış ve Rüştü Hanlı İbrahim Üzülmez döneminde kulübe ya da tribüne gönderilen isimler arasında ilk sıralarda yer aldı. Bunlara ek olarak takımın genç yabancısı Jani Atanasov da deneyimli teknik adamın düşünmediği oyuncular kervanına katıldı.

EMİRHAN KIZAĞA ÇEKİLDİ

Ligin ilkyarısında takıma büyük katkıda bulunan Emirhan Aydoğan bazı maçlarda kadroya bile alınmadı. Ligin ilkyarısında 15 maçta oynayan genç futbolcu, İbrahim Üzülmez döneminde sadece 2 maçta ilk 11’de görev yaptı. Ligin 20’nci haftasındaki 1-0’lık Eskişehirspor yenilgisinde ikinci yarıda 45 dakika sahada kalan Emirhan Aydoğan sonrasında oynanan 5 maçta forma yüzü görmedi. Üzülmez‘in takımın başında sahaya çıktığı 10 maçın birinde cezası nedeniyle forma giyemeyen Emirhan Aydoğan toplamda 200 dakika sahada kaldı, skora herhangi bir katkı yapmadı.

ALİ AKMAN’DAN 47 DAKİKA

Takımın en genç isimlerinden Ali Akman, İbrahim Üzülmez‘den önce yine az oynamasına karşın daha fazla süre almıştı. Ali Akman Üzülmez‘in göreve geldiği 16’ncı haftaya kadar biri ilk 11’de olmak üzere 5 maçta 164 dakika sahada kaldı. Ali Akman Üzülmezli dönemde 10 maçta 7 kez forma giydi ve sadece 47 dakika süre aldı, skora bir katkısı olmadı. İsmail Çokçalış ilk 11’de başladığı Osmanlıspor deplasmanında 37’nci dakikada oyundan alındıktan sonra bir daha forma yüzü görmedi. Ataberk Dadakdeniz ve Rüştü Hanlı bu dönemde düşünülmezken, Jani Atanasov 1 dakika oynadı.

21 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Bursalee yorumuna yanıt olarak

   Renktaşlar bazı oyuncular üstüne hocaya baskı ve ısrar var yönetimde hala bunu anlayamadınızmı ? yoksa hocada göz var akıl var örnek verecek olursam yönetimin kubilay ısararı yüzünden hep puanlar kaybederken yakında Ali akmanıda kaybedeceğiz. Kimse forma şansı bulamadığı takımda oynamak istemez

   13
   2
 1. Selçuk yerine Atanasov, Kubilay yerine Ali Akman nasıl oynamaz aklim almıyor. Cidden bu iki ismin diğer iki isimden daha kötü yapabileceği birsey yok sahada.

  61
  2
 2. Emirhan kızağa çekilmedi, kendini kızağa çektirdi! En son Eskişehir maçındaki hataları yenilir yutulur cinsten değildi!

  33
  6
  1. @greenteams yorumuna yanıt olarak

   Oyuncu bir maçta hata yaptıysa ilelebet kadro dışı bırakılmaz ki, 1-2 maç bırakılır, bir maçta sonradan oyuna girer, daha sonra da ilk 11 e girer.

 3. Atanasovun düşünülmesiden yanayım. Bence Ali Akman boyu kısa ama gol bölgesinde iyi yer tutuyor ve hareketli. Seleznovuda rahatlatır. Orta alandada pas dağıtımına yardımcı olur.

  20
  1
  1. @Musisi 16 yorumuna yanıt olarak

   Ali Akman Hoca tarafından resmen harcanıyor. Palazlanırsa GS ye gider diye korkuyor her halde! Bir oyuncu bedelini ödeyen her takıma gidebilir. Paran varsa bedelini öde Messi de gelir.
   Ali Akman az maçını seyrettik ama Volkan Şen tipinde bir oyuncu, her takımda böyle bir oyuncuya ihtiyaç var, böyleleri iyi çalım atar, oyuncu eksiltir. Bir kupa maçında rakip kale önünde kafayla gol attığını da unutmayalım.

  1. @Qwerty yorumuna yanıt olarak

   Atanasov topçu değil. Tıpkı Kubilay gibi, bişey sandığımız balon. Ama kızağa çekilen diğer isimlerin hepsine üzülüyorum. Hepsi iyi oyuncular.

   8
   26
   1. @Recai yorumuna yanıt olarak

    bu makedonlarda mal adamı u21 oynatıp geleceğin A milli makedon oyuncusu olması için hazırlayıp üstüne titriyorlar, bilmem biliyor musun u21 takımının kaptanıdır topçu değil dediğin atasanov. keşke az dolu konuşsanız..

    30
    5
    1. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

     Ozan kim ya gitsin amatör kümede oynasın futboldan anlayan milli takıma almaz onu Şenol hocada futboldan anladığı yok zaten . Ondan çok daha yetenekli isimler var ülkemizde. Atanasov ve Ali akman direk oynamalı

    2. @msbsholl yorumuna yanıt olarak

     Kardeşim geçen sene U21 takımımızın 10 numarası ve bel kemiği idi.
     Ben arada sırada maçları izlerdim . Uzun topları harika.

     Kıl payı şampiyonluğu kaçırdık.

     9
     2
 4. Sevgili Bursasporlular gün yorum yazıp hoca yı futbolcuyu başkanı eleştirme günü değil gün top yekün birlik olma sevdayı önde tutma günü kaldı 9 hafta evet hoca yı eleştirelim düzelecek mi ,peki futbolcuları eleştirelim daha mı iyi olacak bakın tüm şehir tirbünden ,basınına, iş dünyasından ,siyasetçisine yani güney tirbününden,maraton a,oradan kuzey e oradan da batı tirbününe bizler o stadyumu dolduralım sesimizi gür çıkaralım bakın neler oluyor o zaman ama bizler küçük hesaplar ile birbirimizn kuyusunu kazmaya kalkar isek bn deyip herşeyi bilir isek bu iş olmaz ilk önce şu 9 hafta için tüm küskünlükler kalkacak herkes birlik olacak futbolcuxundan hocasına tirbüncüsünden basın mensubuna siyasetçisinden iş adamına herkes o stadyumda olmalı sadece güney tirbün maraton dolmamalı kuzey tirbünde batı tirbünde doldumu işde o zaman bizi kimse tutamaz buırakın hoca yı futbolcuyu eleştirmeyi gün laf günü değil gün el ele sevgiyle kenetlenme günü sonra kimse birbirine suç atmasın lütfen bırakalım kısır çekişmeleri lütfen bizler inanın ki çok çok güçlü olabiliyoruz lütfen Allah aşkına lütfen neye inanıyorsan onun aşkına sevgiyle birlik olalım bu yeter bize

  3
  1
 5. YALÇIIINNN GENÇLERE FORMA VER….SONRA SENİ GÖNDERİR TAKIMIN BAŞINA TEKNİK TAKTİK OYUN PLANI VE OYUNU OKUMA NEDİR HİÇ BİLMEYEN BİR DELİ Yİ GETİRİRİZ HAAAA….

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu