Forma savaşı

Bursaspor'da yeni sezon hazırlıkları genç ağırlıklı kadroyla devam ederken, Yeşil Beyazlılar'da kıyasıya bir forma savaşı yaşanıyor.

Mevcut takımdaki genç oyuncular ile altyapıdan gelen ve profesyonel sözleşmeye imza atan futbolcular arasında rekabet üst düzeye çıkmış durumda. Oyuncular arasındaki bu rekabet antrenmanlarda kendini fazlasıyla gösteriyor. Futbolcuların taktik çalışma sırasındaki hırsları yüzlerinden okunuyor. A Takım’da kalarak bu sezon kendilerini TFF 1. Lig arenasında göstermeye çalışacak gençlerin bu performansı antrenörlerinin de yüzünü güldürüyor.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. KURTULUŞ REÇETEMİZ ONLARIN ELİNDE İYİ OYNASINLAR KAZANSINLAR TAHTA KAPALI YAPACAK BAŞKA BİR ŞEY YOK

    24
  2. Bu kulübün kutuluşu altyapıda. Bugüne kadar alt yapı sayesinde buralara geldik. Ne zaman vakıfköyü unuttuk, o zaman başladı düşüş. Gençler iyi de oynasalar kötü de oynasalar aidiyet duygusunu yerleştirmeleri için her türlü desteklememiz şart. Onlar bizim çocuklarımız, bizim geleceğimiz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu