Forma reklamında Bursa sessiz kalıyor!

Satırbaşı programına konuk olan Bursaspor Yönetim Kurulu üyeleri İlhan Uslu ve Selçuk Eren çarpıcı açıklamalarda bulundu. Pazarlamadan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Uslu yeni sezon için geçtiğimiz yıldan kalan sponsorlukların tümünün devam ettiğini, sadece forma göğüs reklamı almaya çalıştıklarını söyledi. Uslu, "Bu konuda Bursa sessiz kalıyor. Bursa'nın global markaları bize randevu bile vermiyor. Bursaspor camiasının bunu bilmesini istiyoruz. Bursaspor bu konuda yalnız bırakılıyor. Fakat temaslarımız sürüyor. Göğüs reklamını dışarıdan bir global firmadan alırsak bu, Bursa'nın dev markalarının ayıbı olur" dedi. MEGA STORE GELİYOR

Bursastore'lardan Sorumlu Yönetim Kurulu üyesi Selçuk Eren de yeni sezonun formaları hakkında bilgi verdi. Puma firmasının tasarımlarının taraftarın beğenisini topladığını ifade eden Eren, "Puma Bursaspor'a çok güveniyor. Üst düzey yöneticileriyle toplantı yaptık. Yeni stadımızda 1.200 m2'lik Avrupa'nın en büyük kulüp mağazasını yapma sözü verdiler. Ayrıca 2013 yılında kulübümüzün 50. kuruluş yıldönümü anısına takımımızın 1963'te giydiği ilk forma ile o sezonki son formadan oluşan özel bir koleksiyonu piyasa sürmeyi amaçlıyoruz. Taraftarlarımızın gösterdiği ilgi Bursastore’ların sayısını her geçen gün artırıyor" diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu