Forma reklamı var mı?

Olay Medya Spor Müdürü Orhan Güney'in bugünkü köşe yazısından alıntıdır.

Bu arada, Bursaspor’un transfer yapabilmesi için de sıcak para gerektiğini de unutmamak lazım. Başkan Ali Ay, stadın isim hakkı başta olmak üzere her gün arayışta olduğunu da duyuyoruz…

Kombinede son satış rakamlarını bilmiyorum ama Bursasporlular’ın, kendilerine heyecan verecek transferleri beklediğini biliyorum.

Bu arada, reklamdan sorumlu arkadaşlar bilgilendirirse sevinirim, forma reklamı konusunda henüz ses seda yok… Geçen sezon oradan 5 milyon liraya yakın bir geliri vardı kulübün. Şimdi ne durumdayız?

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @İbram yorumuna yanıt olarak

   Kardeş böyle olmaz zaten. Admine Söyleyelim herkesin isteği kaynağa göre haber yapsınlar. Bu arada başka var mı okuduğun gazete onuda yayınlamasınlar.

   12
   2
 1. Ulan bi zamanlar Akhisarsporun forma reklamında Köfteci Ramiz yazıyo diye başak geçiyoduk heriflerle. Şu Ali Ay lanetinin yarattığı tabloya bak. Ne durumlara düştük. Köfteci Ramiz değil, Bursa’daki Rodop Izgara’dan bile forma reklamı alamaz vu vizyonsuzlar. Yuh ulan size bee.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu