Forma aslanın midesinde

Bursaspor’un defans oyuncusu Ramazan Sal, sezona iyi hazırlanıp forma giymek istediğini söyledi. Formanın aslanın ağzında olduğunu belirten genç oyuncu, Banka Asyada artık bir hedefi olmadığını belirterek, Forma aslanın midesinde, kim iyi ise oynar, herkesin forma şansı eşit dedi.

Bursasporun stoperi Ramazan Sal, hedefinin, yeşil beyazlı takımda forma giymek olduğunu söyledi. Özlüce Tesisleri’ndeki antrenman öncesinde açıklama yapan Sal, “Yeni sezona yoğun çalışıyoruz. Yeni sezona çok iyi bir şekilde hazırlanıyoruz. İlk etap olmasından dolayı çok yoğun çalışıyoruz, bu antrenmanlarda bir artı sıkıntı yok. 2 yıldır hep aynı sorular ile karşı karşıyayız ve bu sene çok farklı olacak. Banka Asya Liginde 2 yıldır kiralık olarak oynuyorum. Bu seneki hedefim, sadece Bursaspor. Banka Asyada artık bir hedefim kalmadı. Forma aslanın midesinde, kim iyi ise oynar, herkesin forma şansı eşit. İyi çalışıp oynamak istiyorum.” diye konuştu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu