Finalde “Beyaz” Olalım..

Bursastore'lardan Sorumlu Yöneticimiz Selçuk Eren, Bursaspor TV'de katıldığı Santra programında Bursastore'da yapılan indirimleri ve yapılan çalışmaları anlattı.

 

ANKARA'DA BEYAZ OLALIM

Selçuk Eren yaptığı açıklamada şöyle konuştu; " Üretici firmamız Puma ile yaptığımız görüşmeler sonucunda Ziraat Türkiye Kupası Finali için bize 10.000 tane formayı çok özel bir fiyattan ürettiler. Geçtiğimiz cumartesi gününden itibaren başlattığımız kampanyamız var. Bu kampanyada taraftarlarımıza Timsah figürlü formamızı 45, gri formamızı 40, çubuklu ve beyaz formamızı ise 35 TL'den satışa sunduk. Kupa finalinde takımımız beyaz forma ile sahaya çıkacak. Avrupa'da şöyle bir gelenek var. Final müsabakalarında taraftarlar takımlarının sahaya çıktığı forma ile stadyumlara geliyorlar. Böylelikle müthiş bir birliktelik sağlanıyor. Ben taraftarlarımızdan beyaz formaları ile Ankara'ya gelmesini istiyorum. Beyaz forma alamayan taraftarlarımız ise yine indirimde bulunan 5 TL'lik fiyatlardan başlayan beyaz t-shirtlerimizi satın alabilirler. Süper Lig de beyaz kalan takım olarak, bunun Başkentte simgelenmesini istiyorum. Kulüp olarak göstermiş olduğumuz duruş gibi Ankara'da bembeyaz olalım" dedi.

İNTERNET SATIŞLARINA ÖNEM VERİYORUZ

Dünya'da ve Türkiye'de internet üzerinden yapılan alışverişlerin giderek yaygınlaştığını belirten Eren, taraftarların Bursastore'un online sitesi olan www.bursastore.com adresi üzerinden sipariş verebileceklerini belirtti. Eren  "Önümüzdeki dönemde satışların internete kayacağını düşünüyorum. İnternet üzerinden taraftarlarımız daha rahat bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebiliyorlar. Cumartesi günü yaptığımız kampanyayı internet üzerinden duyurduğumuz andan itibaren 1 saat içerisinde internet üzerinden 150 adet sipariş aldık. Bu satış rakamını tüm Bursastore mağazalarında yakalayamadık. Bu yüzden internet satışlarına büyük önem veriyoruz" dedi.  

HEDEFİMİZ MEGASTORE

Selçuk Eren en büyük hayalinin büyük ve geniş ürün yelpazesi olan bir MegaStore'yi kazandırmak olduğunu söyledi. Eren; "Stadyumda bulunan Bursastore mağazamızda oluşan kuyrukları görünce üzülüyorum. Hedeflerimiz arasında Türkiye'de eşi benzeri olmayan Avrupa'da örnekleri olan Megastore yapmak var. Yeni yapılacak olan stadyumda inşallah bu projeyi hayata geçireceğiz.Bu yapılacak çalışmalar ile kulübümüze büyük maddi katkı sağlayacağımızı düşünüyorum. Modern satış tekniğini kulüp olarak yakalamamız gerekiyor" dedi.  

AVRUPALI, TAKIMLARINA SAHİP ÇIKIYOR

Avrupa'da taraftarların futbol kültürlerinin çok farklı olduğunu belirten Selçuk Eren; " Avrupalı taraftarlar takımlarına kombine bilet ve lisanslı ürün satın alarak büyük maddi kaynak sağlıyorlar. Avrupalı insanlar kentlerinde bulunan takımları destekliyorlar. Takımlarının Süper Lig, 3.lig veya amatör kümede olması onları ilgilendirmiyor. Örnek olarak Köln taraftarı benim 2.takımım Bayern Münih demiyor. Türkiye'de maalesef böyle bir kültür var. Van'da, Zonguldak'ta veya her hangi bir kentte yaşayan insanlar hayatlarında bir kez bile tuttukları takımlarının maçlarına dahi gitmemişken İstanbul kulüplerini destekliyorlar. Bunu anlamakta şahsen güçlük çekiyorum. Örneğin Zonguldaklı vatandaşlarımızın kendi şehirlerinin takımlarına destek vermeleri durumunda, Zonguldakspor daha güçlü bir kulüp olacaktır. Bu konuda Türk insanımızın Avrupa'daki gibi olmasını çok istiyorum" dedi.  

ÖNÜMÜZDEKİ YILIN ÇALIŞMALARI YAPILIYOR

Bursastore olarak 2012-2013 sezonunun forma tasarımlarını seçtiklerini belirten Selçuk Eren sözlerine şöyle devam etti; "İş hayatında uzun birliktelikler çok önemlidir. Üretici firmamız PUMA ile çok güzel bir birliktelik içerisindeyiz. Puma firması Türkiye'de sadece 2 tane takımın sponsorluğunu yapıyorlar. Puma'ya diğer kulüplerden de talepler geliyor. Ancak onlar Bursaspor gibi kenttin desteklediği takımlarla çalışmak istiyorlar. Bize Bursaspor yeter diyorlar. Önümüzdeki yıl giyeceğimiz formaların çalışmalarının sonuna geldik. Bursaspor için 9 adet forma tasarımı yapıldı. Bu tasarımların içinden zorlanarak 4 tanesini seçebildik. Çok güzel bir tasarım üzerinde de çalışıyoruz. İlerleyen dönemde bu formamızı da açıklayacağız. Sadece forma değil, kamplarda giyeceğimiz ürünleri de Ertuğrul Hocamız ile birlikte seçtik. Yeni ürünlerimiz ilerleyen dönemde Bursastore mağazalarımızda olacaktır. Taraftarlarımıza lisanslı ürünlerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum" dedi. 

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu