Final maçına dev ekran müjdesi

Finalde Virtus Bologna ile karşılaşacak Frutti Extra Bursaspor 11 Mayıs Çarşamba günü İtalya'da zorlu bir mücadeleye çıkacak.

Yarı final maçı sonrasında final maçı için dev ekran kurulması yönünde isteklerde bulunan Bursasporlu taraftarların çağrısına Gemlik Belediye Başkanı Mehmet Uğur Sertaslan yanıt verdi.

Sertaslan 11 Mayıs Çarşamba günü saat 19.00’da oynanacak zorlu mücadelenin Gemlik Amfi Tiyatro‘da dev ekranda olacağını sosyal medya hesaplarından duyurdu.

3 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Eser yorumuna yanıt olarak

   O da yetmez, denizden sektirip, karşıda Mudanya Arnavutköy sırtlarındaki Yıldız Tepe’ye de ynsısın o görüntüler. Ben de böyle istiyom. Yönetim uyuma taraftara sahip çık. ama ben bi kuruş para vermyem. Bedavadan hep yelkene geçem.

   9
   2
 1. Chpli Gemlik belediyeyi tebrik ederim.Bursaspor için,Bursaspor taraftarı için kimin zerre faydası oluyorsa,kim zerre destek oluyorsa hepsine teşekkür ederiz.Bursaspor hepimizin ortak paydasıdır, buradaki bölücü siyasi trollere rağmen.

  17
  3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu