Final için yola çıktık

Bursaspor’un play-offf yarı final ikinci maçında Adana’da oynayacağı maçı yolcuğu başladı.

Bursaspor Kulübü sabah 09:00 uçağıyla Adana‘ya özel uçakla hareket etmek için Yenişehir Havaalanı‘nda geldi.

Yeşil-beyazlı takım futbolcu, teknik ekip, personel, basın mensupları ve yöneticiler ile yaklaşık 6o kişilik kafile ile Adana Demirspor maçı için hareket ediyor.

38 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   GÖRÜNÜRDE ALTMIŞ KİŞİ ,, KENDİNİZİ AZ SAYIDA SANMAYIN KOSKOCA BURSA ŞEHRİ ARKANIZDA YANLIZ DEĞİLSİNİZ DUALARIMIZ SİZLERLE , ALLAH YARDIMCIMIZ OLSUN ,YENİPTE GELECEĞİZ ,İKİ BAYRAMI BİR ARADA YAŞAYACAĞIZ HAYDİ BURSAM

  2. @ZekiTimsah yorumuna yanıt olarak

   Herkes destek dolu yorumlar yapıyor hepinize helal olsun arkadaşlar !
   Trabzon’ dan Erzurum’ dan Afyon’ dan Türkiye’ nin çeşitli şehirlerindem bile Bursaspor sitelerine girip destek olan başka takım taraftarları var ! Hepiniz adamsınız helal olsun size !
   Futbolcularımız çıkıp bu maçı terinin son damlasına kadar çatır çatır mücadele edip alacaklarına şüphem yok ! Onlara da helal olsun 5 kuruş para almadan buralara kadar getirdiler bu bir başarı hikayesidir ve sonu mutlu bitecektir !
   İNANLAR DAİMA KAZANIR !!!
   BAŞARILAR BURSASPORUM…

   31
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Dün iş yerinde aynısını soledim ya bu maç ya final maçı Kubilay bir gol atıp kahraman olup sözleşme uzaticak diye bu tarz futbolcular hep boledir

  2. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Kubi mi gol atacak o gitsin kumda oynasın geçti tren aldik adana bizi yener kendi evinde onlarda bizim gibi bileniyor herkes inanıyor ama nafile futbolcular inanmıyor oyuzden tren bursada kaçtı

  3. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Gol atalım da kim atarsaatsın, bu maçta ve sonraki maçta attığımız gollerde ayasofyayı tekrardan ibadete açanlara armağan olsun. İstanbul ve ayasofya alınmadan önce devlet ve teba Bursada idi. Umarım ayasofyayı istanbulu fethettiğimiz gibi, tekrardan diriliriz, ayasofyanın açılması ile denk gelir. İstanbulu fethedenler bursalılardır. Fatih, babası murat dedesi çelebi mehmetonun babası yıldırım bayezid birinci murat , orhangazi osmangazi bursalıdır. Tekrardan bursanın dirilişi için bu maçı kazanalım.

   19
   49
   1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

    Siyaset yapma burada, yapacaksanda, tarafsız ol, Ayasofya şu an bizdeyse ve bağımsız bir ülkede yaşıyorsak bunu borçlu olduğumuz kişiyi de an o zaman.. Atatürk olmasaydı Ayasofya şu an kiliseydi

     1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

      Bu ifadeleri kullanan birisi için terbiyemi bozamam. Sen ciddi derecede, olgunlaşmaya bilgi edinmeye kültürünü tarihini öğrenmeye ve ecdadınla guru duymaya ihtiyacın var. Ben siyasi hiç bir cümle kurmadım. Sen daha bunun farkında değilsin. Ayasofyanın açılması siyasi bir olay değildir. Kullandığın nick tende belli zaten sadece çirkin bir ses olarak kalacağın.

      1. @Yeşil Bursa yorumuna yanıt olarak

       Bak bilader ben bu üslûp ile konuşan bir insan değilim. Açık etmek gibi olmasın ama üniversitede tarih tahsili yapmış bir kimseyim. Ben senin gibi bana kendi işimi anlatan insanlardan o kadar usandım ki laf anlatmaya mecalim yok. O yüzden rica ediyorum ettiğim lafların kusuruna bakmamakla beraber haddini bil. Bana işimi öğretme.

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Volkan oynarsa ki oynar onu oynatmazsak kendine ve takımına zarar verir.tekme atarak değil aciz bırakarak.biz afsyinyeneriz sadece akıllı oynayalım hata yapmakta bizden farkları yok.onlarda abuk sabuk maçlar kaybetti.tani büyütmeden kendimize inanarak işini bitir timsahım

 1. SİZ TÜRK FUTBOL TARİHİNDE TARİH YAZAN TAKIMIN FUTBOLCULARISINIZ ONLARSA ÇAMURLA ÇİRKEFLE BEZENMİŞ AYAK OYUNLARI OYNAMAYA ÇALIŞIYORLAR.BU BİLİNÇLE RUH İLE ÇIKIN MAÇI DA TURU DA ALIN GELİN BAYRAMI DA BİZE ÇİFTE BAYRAM YAPIN SÜPER LİG E ÇIKALIM KURBANIMIZ DA SÜPER OLSUN.HAYDİ GAZAMIZ MUBAREK OLSUN.

 2. Allah yolunuzu açık etsin.Bütün Bursa arkanızda.Biz inanıyoruz sonuna kadar.Başarılar Bursaspor⚽️🐊

 3. Vurdugumuz gol olsun inşallah kazanın gelin Bursa sizi nasıl karşılayacak göreceksiniz tüm Bursasporluların duaları sizinle kazanız mübarek olsun.

 4. Erzurum spor ve Erzurum taraftarının duaları sizinle inşallah iki final macinida alıp yeriniz olan süper lige tekrar dönersiniz…destek ve dualarımız sizinle

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu