Final için tribün hazır

Çarşamba Günü Türkiye Kupası finalinde Galatasaray ile karşılaşacak Bursaspor’un taraftarları, adeta seferberlik ilan etmiş durumda. Kendilerine ayrılan 11 bin bileti satışa çıkar çıkmaz tüketen Bursasporlular şimdi de takımlarına destek ve görsel şovlar için kolları sıvadı. Geçtiğimiz akşam sabahlayarak birçok pankart yazan taraftar grupları, maça gelecek Bursasporlulara çağrıda bulunarak herkesin atkısı ve formalarıyla maça gelmelerini en azından yeşil tişört giymelerini istiyor.

Öte yandan takımlarının kupa finalinde oynayacağı maçı kaçırmak istemeyen yurt dışındaki taraftarlar da Bursa’ya akın ediyor. İngiltere, Almanya ve Belçika başta olmak üzere pek çok Avrupa ülkesinde yaşayan Bursasporlular, bu sabahtan itibaren Bursa’ya gelmeye başladı. Bu arada Bursasporlu taraftarlara tribünde dağıtılmak için Büyükşehir Belediyesi tarafından bayraklar hazırlandığı da öğrenildi

 

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu