Final için dev ekranlar kurulsun!

Frutti Extra Bursaspor'un Eurocup'ta finale yükselmesiyle birlikte yeni hedef kupayı almak olacak.

Eurocup finalini deplasmanda oynayacak Frutti Extra Bursaspor‘un maçını Bursa Büyükşehir Belediyesi ile tüm ilçe belediyeleri yeşil-beyaz sevdalıları için dev ekranlar kurup şölen havası oluşturmalı.

10 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bu belediye bu şehre bir fayda sağlamak istiyorsa kolları sıvasın gitsin sırf Atatürk ismini taşıdığı için yıktığı stadın olduğu yere dev ekran kursun. Geldiğinizden beri bir faydanız olmadı bari gider ayak bir faydanız olur.

  29
  9
  1. @PMB_10 yorumuna yanıt olarak

   Takıntıları bırakalım bir tane başkan adayı çıkaramıyoruz.sonrada havanda su dövüyoruz. Destek verenler AKP li olsa ne olur CHP li olsa ne olur.

   1. @Gerçek bursalı yorumuna yanıt olarak

    Suriyeli olsun bence hatta onlar başkan adayı çıkartsın. Bize o müstehak bu saatten sonra zaten. Madem memleketin başına bela oldular, her kuşu vurduk bir leylek kaldı misali takımın başına da bela olsunlar biraz.

    (Not: İronidir)

 2. Aman kurmayalım ne zaman bir şeye heveslensek hevesimiz kursağımızda kalıyor. Şampiyonluk maçımızda bile umitsizdik ondan şampiyon olduk. Şehri boydan boya bir yıkamak lazim 🙂 bu bahtsizlik başka şekilde açıklanamaz.

  26
  5
  1. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Kalpler basketbol takımında, kafalar futbol takımında herhalde… Ya, adamlar çalışmış, alınteriyle finale çıkmış… Ne bahtsızlığından söz ediyorsunuz, ne diye şehri yıkayacakmışız? Ne kadar anlamsız bir yorum! Dolaptaki armutlar çürüdü diye, sağlam elmaları neden çöpe atalım?

   12
   1
  2. @Cemil yorumuna yanıt olarak

   Şom ağzını kapat. Zaten millet burnundan soluyor futbol takımı yüzünden. Bir de basketbola uğursuzluk getirme.

   14
 3. Şampiyonluk pirimi ekran kurulur bütün bursa harekete belediyesi ıs adamları bütün bursa bu kahramanlara her şey yakışır

  23
  1

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu