FIFA’da zaman iyice daraldı!

Başkan adaylarının yönetim listesini vereceği 7 günlük süreçte elini çabuk tutması gerekecek.

Kısa vadede 80 milyon TL ve FIFA’da bekleyen dosyalar nedeniyle de 6 milyon Euro olmak üzere 130 milyon TL’ye ihtiyacı olan Bursaspor’u sıkıntılı günler beklediğini bilmeyen yok.

Göreve talip olacak yeni yönetim, hem bu borçları ödeyip olası puan silme ve transfer yasağı cezasını ortadan kaldırmaya hem de 1 ay sonra başlayacak lig için kadro oluşturmaya çalışacak. Bursaspor’u ayağa kaldıracak babayiğidin biran önce ortaya çıkması bekleniyor.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Boyle bı zamanda bu kadar nakıt veren adamın tararftarlar olarak ayagını opmemız lazım. super lıgde sampıyon olmaktan daha zor bı durum cunku.

  87
  2
  1. @itimat yorumuna yanıt olarak

   Ne ayağını bilader taşaklarını öpsen az da nerde öyke enayi sen olsan girermisin bu yüke girsen kimi memnun edicen

   16
   2
   1. @Juan yorumuna yanıt olarak

    Bursaspor iptal beyler. Duygusal değil gerçekçi yaklaşmak gerek. Yapılacak en doğru hareket Bursaspor’un iflasını verip alt liglerden birisi ile anlaşıp adını BURSA SK koyup onunla yola yeniden başlamak. Gelmek isteyen yönetim bir şey katmak için kesinlikle gelmeyecektir. Katmak istiyoruz diye gelenler öncelikle Bursasporumuzdan çalanlardan hesap soramıyor. Sordurmuyorlar. Okka yetmiyor. Lanet olsun böyle sisteme!

    1
    3
  2. @itimat yorumuna yanıt olarak

   Aynen katiliyorum. 23 agustosta da oyunuzu kullanmaya davet ediyorum. Ben orda olacagim. Uye olmayanlar klavye taraftari burda yorum yapmaya elestirmeye devam etsin.

   32
   5
   1. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    İnşallah bende ordayım.Lutfen artık bu seferlikte olsa ilk oturumda çoğunluğu sağlayalım.Egerki sağlanmazsa artık ben ciddi olarak üyelerin takımlarına karşı olan aidiyat duygusunu samimi bulmuycam.Acil işi olupta grlemeyenler bunun dışında tabi .

   2. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Iyi güzel de kardeşim ben Almanya da yaşıyorum buradan üye olmak imkansız kaç defa denedim olmuyor hatta forma almak bile imkansız sözde çağ atladık ama olmuyor ama dört İstanbul ve lazların formasını almak mümkün…
    İzine gelince diyeceksin üye olabilirsin ama o zamanda sezon kapandığı için olmuyor..
    Kısacası Bursasporuma yardım etmek istesen de edemiyorsun üye olmak istesen de olmuyor söz konusu üçüzler oldu mu herşey mümkün gerekirse kanun bile değiştiriyorlar
    Kanunları da öğleden sonra yaptıkları için lazların sesi çıkmıyor aynı şimdi olduğu gibi
    Pandemiden şampiyonluk gitti tık yok hamsilerde…

   3. @Fatih yorumuna yanıt olarak

    Ortada resmi aday var mı şu anda ?!
    Bir bakmışsın iş yine mestana kalmış 🙂 olur mu olur çekil derler Akdemir’ e çekiliverir… Hep öyle olmadı mı bugüne kadar ?!

    12
    1
    1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

     bunlar boş laflar üye olupta aidatı bile ödemeyenler var üyelik kalplerde olur diğeri sadece kağıt üzerinde üye olmayan bir arkadaşım kombinesi var ve her üründen alır

     1. @BURSALI RIFKI yorumuna yanıt olarak

      valla yıllardır aldığım,bir kısmını eşe dosta dağıttığım bir kısmı ambalajı bile açılmadan duran binlerce liralık ürünün paraları fırsatçı beceriksiz yönetimlere gitti hep.bundan sonra para harcarsam direk alacaklara veririm,imkan olursa

 2. Ali Ay gelirse 3 sene içinde süper ligde şampiyonluğa oynarız. Çünkü yapılabilecek tüm hataları yaptı. Artık yapabileceği hiç bir hata kalmadı.

  6
  17

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu