FIFA’da 21 dosya, 300 milyon!

FIFA’daki 21 dosyadan dolayı 300 milyon lira borcu bulunan Bursaspor’un 18 veya 26 Mayıs’ta yapılacak olağan genel kurulunda seçilecek yeni yönetimini zor ve bir o kadar yoğun günler bekliyor.

Eski yöneticilere, devlete, eski futbolculara, bankalara toplamda 1,5 milyar lirayı bulan borçla 3.Lig’in yolunu tutmaya hazırlanan Bursaspor’da kurtuluş umudu olarak gösterilen şirketleşme konusunda da çalışmalar yapılıyor.

Bakalım kongrede üyeler nasıl bir şirketleşme modeline onay verecek? 

Rahmetli başkanlardan Hikmet Şahin Yiğit düştüğü yerden kalkacak” söyleminin bir kez daha gerçekleşmesi için güçlü bir başkan ve yönetimle birlikte tüm kentin ve muhteşem taraftarın Bursaspor’a daha fazla sahip çıkıp, desteklemesi gerekecek.

Yoluyla
Erdal Akçay
Kaynak
Olay Medya

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Ufuk1117 yorumuna yanıt olarak

   medyası ve taraftarıyla zaten hiç bir güzelliği hakketmiyoruz.
   zaten bunların gönlünü hoş etmek için de hiç kimse ateşin içine kendini atmaz.
   zaten bu sabırsız ve skorcular için değmez.
   Yazıcı ve Kızıl örnekleri hala hafızalarda tazeliğini koruyor.
   önce futbolu ve sabrı öğrensinler, sonra da takımlarını düştüğü yerden kendileri kurtarsınlar.
   tabi gerçek manada arma-forma-renk aşkları varsa…

   13
 1. FIFA’daki 21 dosyadan dolayı 300 milyon lira borcun yarısı Emin Adanur’un getirttiği futbolculara. Giderken satıp parasını cepine attıklarınıda hesaplarsaz, bize en büyük darbeyi vuranlardan birinin kim olduğunu anlayın. Yanlış başkan seçmenin maliyetini hala anlamayanlar var.

  13
  1
  1. @Hasan 16 yorumuna yanıt olarak

   Emin başkan olurken iş bize kadar kaldıysa yapalım şeklinde geldi. Bu Bursaspor’ un sahipsizliğini gösterir. Emin acemiliğe bağlı yanlış transferler yaptı. Ama şunu da unutmayın ki transferlerden sonra korkunç bir kur artışı oldu. Aç bakalım EUR ozmn kaçtı şimdi kaç? Bu da onun şansızlığı oldu. Maliyetler öngörülemez şekilde artınca, ödeyemedi. Tim Matavz çöpüne yıllık 900k EUR falan verildi galiba. Yazık. Bunun büyük kısmı hükümetin berbat ekonomi yönetimine yazar.

 2. Seçimden sonra Alinur tekrar kazanırsa kulübü kapatalım ve İnegöl’ün ismini Bursaspor FK yaparak devam edelim. O zaman Alinur daha fazla yardım yapar. Bu yönetim de her gün teşekkür açıklaması yaparak Alinur’u yalar. Nasıl fikir?

  6
  6
 3. Sevgili Bursaspor’lular her bir Bursaspor sevdalısınin yapacağı en güzel şey bu günlerde armayi taşımaktır forma atkı şapka giymektir hatta hiç bir siyasi görüşe bağlı kalmaksızın her siyasi gorusteki Bursaspor taraftarı oy kullanmaya forma ile gidelim mesele Bursaspor sevgisinin herşeyin üstünde olduğunu vurgulamak için

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu