FIFA için SMS geliri bekleniyor!

Yönetim, 24 binde tıkanan SMS kampanyasına daha fazla ilgi bekliyor.

Bursaspor yönetimi, FIFA‘daki dosyaların çözümü için SMS kampanyasından da ciddi destek bekliyor.

24 binde tıkanan kampanyaya şehrin sahip çıkmasını isteyen Başkan Mesut Mestan, ‘Bursaspor hepimizin. Yapacağınız her yardım kulübün önünü açacak… Hepimiz markamıza sahip çıkmazsak bu yükün altından ben ve yönetim kurulumuzun kalkması mümkün değil. Kim ne kadar katkı koyabiliyorsa hepsine talibiz… O nedenle SMS kampanyasına daha fazla sahip çıkmalıyız’ dedi.

19 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Değişik bir forma (yeniden zirveye )2-3 model ile 50 tl ye satışa çıksın kampanya düzenlensin derim ben en azından bir ürün aldım pisikolojisi daha etkili olur gibi …

  61
  2
  1. @Timsah1616 yorumuna yanıt olarak

   tahmini olacaklar,
   yerel medya, sosyal medya ve taraftar sadece konuşacak.
   kampanyalar geri tepecek.
   çünkü şehirdeki etkili yetkililerin çoğu Bizans taraftarı. camiada ki kentlilik ve sportif bilinç yeterli değil. renkler, zevkler değişmiş. renk, forma, arma aşkı bitmiş.

   iş, yine belediye ve siyasilere düşecek. gerekli para bir şekilde bulunacak Bursaspor yoluna devam edecek. buna rağmen itirazlar olacak.

   devamında, camia şampiyonluk umudu ve ümidiyle kenetlenmek istedikçe, birileri olası kötü sonuçları, gençler harcanıyor söylemleri ve hocanın tercihlerini kaşıyarak kaosa davetiye çıkaracak.
   hoca bırakacak, yönetim istifa edecek. futbolcu performansları düşecek. bütün bunlar skorlara yansıyacak. sonucunda kulübün gelirleri azalacak. oyuncuların ve çalışanların paraları ödenemeyecek. borçlar katlanacak.

   inşallah yanılıyorumdur. ama, bu güne kadar olaylar hep böyle gelişti ve bu durumlara hep böyle düştük.
   bu yazdıklarım kesinlikle bir temenni değil. aynı hatalara düşmemek adına bir hatırlatma ve uyarıdır…

   4
   2
 2. TAHMİNİMCE ORTALIKTA BURSASPORTARAFTAR İ YİM DİYE DOLASANLARİN % 80 İ SMS ATMADİ BUNU ÇEVREMDEN BİLİYORUM BİZ BAŞKA TAKIM TUTANLARA RİCA ETTİK ATTIRDIK OLMUYOR BU TARAFTAR VERMİYOR SADECE KURU GÜRÜLTÜ
  İSADAMLARİ NE YAPIP EDİLİP DEVREYE SOKULMALI
  YOKSA MESTAN BU İŞİN ALTİNDA KALACAK
  BTSO YU MUTLAKA BİR ŞEKİLDEBU İŞİN İÇİNE SOKMAK GEREKİYOR
  BAŞKA ÇARESİ YOK BU İŞİN
  VALİ BEYE BÜYÜK GÖREV DUSUYOR DİYECEĞİM AMA GALİBA İZZETTİN KÜÇÜK VALİMİZ ARAYACAĞIZ ÇÜNKÜ NEDENDİR BİLMEM BURSASPORA ÇOK UZAK DURUYOR

  MAÇLARDA GÖRÜNMÜYOR NASIL OLACAK BU İŞ BENDE BİLMİYORUM

  40
 3. OZLUCEDEN CİKMAZSAN MESÜT MESTAN OTURDUĞUNUN YERDEN İSTERSEN BUNUN ALTİNDAN KDLKAMAZSİN VE TÜM VEBALİ ENİNDE OLUR
  ÖNÜMÜZDEKİ MİLLİ MAC ARASI HAFTASINI MUTLAKA İYİ DEGERLENDİRMEK ZORUNDAYIZ

  17
  10
 4. ÖNÜMÜZDEKİ HAFTA MİLLİ MAC ARASİNDA BU İŞ ORGANİZE EDİLMELİ
  ONCELİKLE YÖNETİM VE FUTBOLCULARLA BU ORGANİZASYON BAŞLAMALI
  HERSEY ŞEFFAF BİR ŞEKİLDE GELİŞMELİ VE DENETİM KURULU RAPORUNA ARTIK ORTAYA ÇIKMALIALİ AY.İN KİME NE ÖDEDİĞİ ORTAYA ÇIKARILMASI ZORUNDA

  16
 5. Televizyonda canlı yayın ile bir yardım gecesi düzenlenirse,Bursa’da ki iş adamlarının çoğu (kendi reklamlarını yapmak için) telefon ile bağlanacaktır.. Kapalı kapılar arkasında yardım etmeyenler, burada yarışa gireceklerdir. Böyle bir durumda tabiri caizse gavurdan ne koparabilirsek kar kardır.

  11
 6. Bu milyon Euro lar SMS ile çıkarmıya gidin btso ya nosab organize dosab işadamlarına siyasi lere başka türlü çok zor paralar taraftar zaten elinden geldiği kadar bilet forma alıyor

  5
  1
 7. 1 SMS 16 TL bunun 10 lirası kulübe kalsa 10milyon TL kulübe gelmesi için 1milyon SMS gerekir. Taraftarın 1 milyon SMS atması imkansiz o kadar taraftar yok zaten. Gideceksin iş adamlarının ayağına diyeceksin Bursaspor kulübüne 1000 SMS yardımında bulunun, he isteyen daha fazlasını yapsın başımız üstüne . Taraftardan 1 milyon SMS toplamaktan daha kolay bence.

 8. YONETIME DUYURULUR.Bursada Mili Piyango tipi biletler bastırın çekiliş için ozdilek , Onur market, Fabrikalar işyerleri Oteller Vs Vs.
  50 tl olsun 1 milyon bastırın. 50 milyon TL eder çekilis yapılsın mesela ömür boyu maça bedava girmek.araba .Motorsiklet. formalar Vs Vs Yönetim bunları 500 büyük Firmaya pazarlayacak al sana 50 milyon.

 9. Firma başına yüzbin tl düşer 500 firma bu çekiliş biletlerinin parasini ödeyip satacak bunu yapmak zorundasınız.

 10. SMS kampanyası başlayalı bir ayı geçti 24 bin atan arkadaşlarımız tekrar 24bin için elleri cebe atalım lütfen!
  Anlaşılan o ki bize bizden başka fayda yok..

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu