FIFA Başkanı’ndan Başsağlığı Mesajı

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı'nın hayatını kaybettiğini öğrenen FIFA Başkanı Sepp Blatter, sosyal paylaşım sitesi twitter sayfasından başsağlığı mesajı yayımladı.

Sepp Blatter, şu ifadeleri kullandı: "U20 Dünya Kupası'ndaki evsahiplerimizden biri olan Bursaspor Kulübü Başkanı ile ilgili kötü haberi aldım. Bugün aramızdan ayrılmış." Blatter, mesajının sonuna da twitter'da açılan, #MekanınCennetOlsunİbrahimYazıcı 'hashtag'ini ekledi.

FUTBOLCULAR TWİTTER'DAN MESAJ YAZDI Bursaspor Başkanı İbrahim Yazıcı'nın vefat haberini alan futbolcular twitter üzerinden başsağlığı mesajı yayınladı. Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu, "Türk futbolunun ve Bursaspor camiasının başı sağolsun. Sevgili başkan İbrahim Yazıcı'ya Allah'tan rahmet kederli ailesine sabır diliyorum. Mekanı cennet olsun", Tuncay Şanlı, "Büyük üzüntü içindeyim. Hakkın rahmetine kavuşan başkanımızın mekanı cennet olsun. Türk futbolunun, Bursa'nın ve hepimizin başı sağolsun" ifadelerini kullandılar. BURSASPOR'UN YABANCI FUTBOLCULARINDAN TÜRKÇE MESAJ Öte yandan Bursaspor'un yabancı futbolcuları da twitterdan Türkçe başsağlığı mesajı yayımladı.

DHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı