Feshetmişti şimdi idmanda!

Bursaspor'da birikmiş alacağı nedeniyle kulübe ihtarname çeken ve sözleşmesini tek taraflı fesheden Onur Atasayar takıma geri döndü.

Erkan Kamat yönetimiyle yaptığı görüşme neticesinde takımda kalması için anlaşmaya varılan 25 yaşındaki futbolcu yeniden takımla birlikte çalışmalara başladı. Onur Atasayar‘ın sözleşmesi 31 Mayıs 2021’de sona erecek.

15 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   İyi adam bence devamlı oynamalı özel idmanlar yapmalı mustafa hoca bunu hazırlar göreceksiniz bu aene extra oynuyacak takıma katkı koyacak

   5
   3
  2. @Efsane16 yorumuna yanıt olarak

   Belli olmaz inşallah ikinci şansını iyi kullanir.
   Oynarsa hem kendisi kazanir hem bursaspor.
   Bunun farkina varmiştir inşallah.
   Geçmisteki hatalarini tekrarlamaz

   32
   7
 1. Umarım faydalı olur artık begensek de
  Begenmesek de kulübümüzün futbolcusu
  Başarılı olmasını temenni ediyorum
  Madem 9 aylık anlaşıldı aylık 50 bin tl maaş
  Toplamda 450 bin tl yeterli olmalıdır
  Sezon içinde galibiyet primleri süper lige
  Yükselme primi derken 750-800 bin tl
  Gayet ideal rakamlar bence

  12
  1
 2. onurun defansif özelliği yok maalesef, ofansa çıktığında da başarılı pas/orta istatistiği çok düşük; dolayısıyla takıma katkısından ziyade zararı had safhada bir futbolcu. Takımda kalmasını gerçekten anlayamadım, oynarsa ciddi sıkıntı yaşarız.

  6
  13
  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Çok güzel yorum dostum ama maalesf bizim taraftar böyle eksiği basar.2 maç kotu oynasın aynı yorumun tam tersi artilara döner.yillardir bu vasifsiz adamlardan ne gorduler ki şimdi medet umuyorlar yazik

   4
   1
 3. Onur için pozitif yorum yapıp da onun başarılı olmasını temenni edenleri gordukçe aynı deneyi yapıp da farklı sonuçlar almaya çalışan siz ahmaklara daha bir geniş gülüyorum 😁😁

  4
  2
  1. @tiburon yorumuna yanıt olarak

   Daha iyi bi fikrinizmi var? Belli ki tahta açılmayacak. Elde tutulan her oyuncu yeni transfer demek. Buna kafanız basmıyomu? Sadece gençlerle başarı mı gelecek sanıyosunuz. 5 maç sonra başlarsınız yönetime saydırmaya. Niye topcuları elde tutamadın diye. Biraz gerçekleri görün. Her oyuncu bizim için önemli artık. Sanki transfer yapabiliyoruz da saçma salak yorumlar yapıyosunuz!!!!

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu