Feshedemezler!

Başkan Ömer Furkan Banaz takımın tecrübeli isimleri hakkında konuştu.

Başkan Banaz, Hasan Ayaroğlu, Enver Cenk Şahin ve Kubilay Sönmez ile sözleşmelerin tek taraflı feshine yol açacak herhangi bir sorun bulunmadığını söyledi.

9 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. ONLARIN DA SÖZLEŞMELERİNDE “YAĞMUR YAĞARKEN TOP OYNATILIRLARSA SERBEST KALIRLAR” MADDESİ VARMIŞ…ANCAK BELLİ BİR KKESİMİ KANDIRABİLİRSİNİZ…AMA HEPSİ O KADAR…

  52
  8
  1. @16 BURSASPORLU yorumuna yanıt olarak

   Arkadaş , bu başkanın anlamadığı ya da anlamak istemediği konu , bir futbolcu kalmak istemezse ya da oynamak istemezse Sen o futbolcuyu zorla ve gönülsüz olarak takımda tutarsan ve oynatmaya çalışırsan o futbolcudan faydadan çok zarar görürsün . ZORAKİ NİKÂHTAN SAKAT ÇOCUK DOĞARMIŞ . Demiyoruz ki bedavaya bırakın da gitsinler . Oturup konuşursun , kalmak istiyorlarsa devam edersin , gitmek istiyorlarsa , İkinci ligde futbol oynamak istemiyorlarsa karşılıklı anlaşır , kulübü zarara uğratmadan uygun bonservis karşılığında ayrılırsın .

   15
   4
 2. Sayin banaz adamlar alt ligde sakatlik, sporcu sağlığı gibi vs. konularini bahane edip oynamak istemedikleri takdirde zorla mi top oynatacaksiniz?! Ligde kalma maci olan Bandirma macinda pavyona gittikleri ortaya ciktiktan sonra hemen sepetlemeniz gerekmez miydi?! Bu adamların simdi bize ne faydası olacak!?

  19
  17
 3. kararı verecek olan ertekin ve tan dır taraftara ne oluyorki hocalardan çok biliyoruz ortalığı karıştırıyoruz bırakalım onlar karar versinler ne yin ne olacağına

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu