Fernandao olabilir, Batalla kalmalı

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Fenerbahçe'den Fernandao'nun transfer ile ilgili olumlu konuşurken takım kaptanı Pablo Martin Batalla'nın takımda kalmasını istediğini belirtti.

14 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Fernandoa dan daha iyi forvetler var . Bize Wagner Love gibi Adebayor gibi ayağında top tutabilen hızlı golcüler gerekli .

  44
  5
  1. @alfa yorumuna yanıt olarak

   Sen bakkala gidip iki yumurta istesenparam yok dersin sonra maaş öder cebimden verdim dersin, sen koca burssspor başkanısın bizi para yok edebiyatıyla dünyaya rezil ettin madem paran yoktu başkanlığa aday olmuyacaktın ali ay efendi,,,,,,, başkanlık sana on gömlek büyük gelir züğürt ağa

   6
   22
 2. Haydi başkanım bu işi hayırlısı ile nihayetlendirelim inşallah.Efsane kaptanımz daha minimum 2 yıl bizimle olmalı.

  30
  4
 3. batalla kabul etmiş 1 sene daha dururum demiş…Yönetim ve Le guen in ısrarı üzerine 1 sene daha bu taraftar karşısında oynarım demiş….. inşallah haber doğrudur….eğer doğruysa batallamız duracak ve bizim için oynayacak……

  24
  6
  1. @HARAH yorumuna yanıt olarak

   İnşallah dediğin gibi olur kardeşim…..ve bu eksileyenler batallayı sevmiyor mu acaba…..neden eksilediklerini anlamıyorum sonuçta hakaret veya kötü birşey söylememişsin…bu eksileyenlerden biri bana neden eksilediğini yazabilir mi

   4
   1
 4. Bu ekonomik şartlarda en doğru isim Fernandao olur,kiralık bir yarım sezon denenebilir,eski formunu yakalarsa seneyede satın alınabilir !!!

  3
  6
  1. @şimşir yorumuna yanıt olarak

   çok doğru batallayı gönderirken ali ay 2. başkandı…batalla 2. gelişinde ali ay bombayı (batalla transferini) kucağımızda bulduk demişti.. taraftar biliyor bu işleri ,seyirci olanlar bi haber:))

 5. fernandaonun iş yapması için volkan gibi bakaambu gibi beluschi gibi josue gibi adamların etrafında olması gerekir. yoksa iş yapmaz net.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı