Fernandao olabilir, Batalla kalmalı

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay, Fenerbahçe'den Fernandao'nun transfer ile ilgili olumlu konuşurken takım kaptanı Pablo Martin Batalla'nın takımda kalmasını istediğini belirtti.

Etiketler

“Fernandao olabilir, Batalla kalmalı” içeriğine 14 yorum atıldı.

 1. Fernandoa dan daha iyi forvetler var . Bize Wagner Love gibi Adebayor gibi ayağında top tutabilen hızlı golcüler gerekli .
  44  5
  1. Sen bakkala gidip iki yumurta istesenparam yok dersin sonra maaş öder cebimden verdim dersin, sen koca burssspor başkanısın bizi para yok edebiyatıyla dünyaya rezil ettin madem paran yoktu başkanlığa aday olmuyacaktın ali ay efendi,,,,,,, başkanlık sana on gömlek büyük gelir züğürt ağa
   6   22
 2. Haydi başkanım bu işi hayırlısı ile nihayetlendirelim inşallah.Efsane kaptanımz daha minimum 2 yıl bizimle olmalı.
  30  4
  1. Ne 2 yılınarkadaşım adam kaç yaşında max 1 yıl daha kaldırır bu takımı bence alternetifler araştırılmalı
   0   1
 3. batalla kabul etmiş 1 sene daha dururum demiş…Yönetim ve Le guen in ısrarı üzerine 1 sene daha bu taraftar karşısında oynarım demiş….. inşallah haber doğrudur….eğer doğruysa batallamız duracak ve bizim için oynayacak……
  24  6
  1. İnşallah dediğin gibi olur kardeşim…..ve bu eksileyenler batallayı sevmiyor mu acaba…..neden eksilediklerini anlamıyorum sonuçta hakaret veya kötü birşey söylememişsin…bu eksileyenlerden biri bana neden eksilediğini yazabilir mi
   4   1
 4. Bu ekonomik şartlarda en doğru isim Fernandao olur,kiralık bir yarım sezon denenebilir,eski formunu yakalarsa seneyede satın alınabilir !!!
  3  6
  1. çok doğru batallayı gönderirken ali ay 2. başkandı…batalla 2. gelişinde ali ay bombayı (batalla transferini) kucağımızda bulduk demişti.. taraftar biliyor bu işleri ,seyirci olanlar bi haber:))
   0   1
 5. fernandaonun iş yapması için volkan gibi bakaambu gibi beluschi gibi josue gibi adamların etrafında olması gerekir. yoksa iş yapmaz net.
  0  0

Bir Cevap Yazın

Tüm alanlar zorunludur. Lütfen bir isim ve yorum yazın.

Close