Fernandao için Fener teklif verdi

Bursaspor'da harikalar yaratan Fernandao, bir gün Galatasaray'a diğer gün ise Fenerbahçe'ye yazılıyor. Fakat Brezilyalı yıldız 31 Mayıs tarihine kadar Bursaspor'un oyuncusu. O tarihe kadar yeşil-beyazlılar 4 milyon euro'yu kulübü Atletico PR'nin hesabına yatırması durumunda futbolcunun haklarını eline geçirecek. Peki F.Bahçe veya G.Saray, Fernandao için Brezilya ekibiyle temas kurdu mu? Sao Paulo'da yaşayan gazeteci Daniel Vito, bizim için Atletico PR takımının ikinci asbaşkanı Marcio Lara ile konuştu. İşte Lara'nın sözleri: "Fernandao 'nun kiralık oynadığı Türk takımının elinde bir opsiyon hakkı var. Bizimle temas kurup opsiyondan indirim istediler. Biz ise rakamdan düşmeyeceğimizi kendilerine ilettik. Fenerbahçe adına bazı menajerler gelip bizimle görüştü. G.Saray adına da gelenler oldu. 

  'G.Saray da teklif iletti'    Bursaspor, 31 Mayıs'a kadar opsiyonu yatırırsa Fernandao'yu alır. Sonrasında hakları bize geçer ki, eğer menajerlerin söyledikleri doğruysa biz Fernandao'yu Türkiye'ye büyük rakamlara satarız..   Futbol Arena

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu