Fener’e 2 Bursa’ya neden 6?

Beşiktaş maçı öncesi saha dışında çıkan olayları sebebiyle 9 maç seyircisiz oynama cezası alan Bursaspor'da taraftarlar Fenerbahçe'nin 2 maç ceza almasına sert tepki gösterdi.

 

Yeşil-beyazlı taraftarlar, saha içine giren, maçın tatil olmasına sebep olan ve güvenlik görevlilerini darp eden Fenerbahçe taraftarının 2 maç seyircisiz oynama cezası almasına tepki gösterdi. Federasyonun Bursaspor ile dalga geçtiği şeklinde yorumlar yapan taraftarlar, "Adamlar sahaya iniyor maç tatil oluyor, cezası iki maç öylemi. Komiksiniz" şeklinde yorumlar yapıyor.

 

Öfkelerini internet üzerinden yorumlarla yansıtan bir taraftar ise, "Gerçekten acınacak haldeyiz. Dışarıda olay çıkar cezanın kralını al, içerde sahaya atla, gazetecilere saldır, 2 maç al. Adaletin bumu federasyon. Biz kime güveneceğiz artık şaşırdım" diye yazdı. TFF'nin tutumunu kınayan bir Bursaspor taraftarı ise, 2 maçın ödül olduğunu belirtti.

 

Refik Fidan

İHA

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu