Fenerbahçe’den kınama geldi!

Fenerbahçe Kulübü resmi internet sitesinden Bursaspor maçında ve sonrasında yaşanan olayları kınadı.

Açıklama şöyle:

Bursaspor camiasına geçmiş olsun’ ifadelerinin yer aldığı açıklamada ‘Sporda şiddetin önlenmesi için stadımızda görevli olan bir komiser yardımcısı ile Bursaspor kongre üyesi de olduğunu öğrendiğimiz bir taraftar arasında yaşanan kabul edilemez olayı da derin bir üzüntü ile karşıladık.

İlgili taraftar özelinde tüm Bursaspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Fenerbahçe Spor Kulübü olarak, bizimle hiçbir alakası olmayan ve sporda hiçbir şekilde yeri olmaması gereken bu olayı kınıyor, bu ve benzeri bir durumun tekrarlanmaması için yetkili mercilerin önümüzdeki haftalarda azami gayreti göstermesini rica ediyoruz.‘ifadelerine yer verildi.

7 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Ali koç seçilince malum takıma karşı ufak da olsa bir sempati uyanmişti içimde. Aziz yildirim gibi futbol sömürücüsü gidecek, yerine menfaati için dogrularindan vazgecmedigini defalarca kanitlayan bir adam gelecek demiştim. Kişiler değişse de sistemin değişmeyeceğini kanıtladılar. Adaletten, haktan uzak olan sporunuz batsın. Avrupa da ve Dünya da hiçbir iddiası bulunmayan ligimizin takımları (tüm klüpler) döviz kurları bu derece yükselmişken yabancı futbolcuları gönderip kücük butcelerle tamamen yerli bir lige dönülmesi ülke menfaatleri adına en doğrusu olur. Zaten adaletsiz tatsız tuzsuz sadece Türkiye’de takip edilen bir ligimiz var. En azından devlete yük olmaktan kurtulur, her takım kendi vergilerini zamanında öder.

  25
 2. Ermanı bile bağlamışlar. Delikanlı gibi diyemedi ilk penaltı dışarıda, son pozisyon penaltı. Yazıklar olsun, neymiş yeterli kamera yokmuş griymiş….. Yine de takımla gurur duydum, yine de başkan,antrenör üzerine düşeni yaptı gerekli mesajı verdi. Başkanın ilk demecinde taraftar dövme olayını açıklaması çok iyiydi…

  18
 3. Bursaspor, resmi siteye konan holigan ağzıyla yazılmış kepaze duyuru için Sn. Ali Koç’un şahsından özür diledi mi? Yazan ve yayınlayanlar hakkında hangi yaptırımda bulunduğunu ne zaman açıklayacak?

  11
  19
  1. @TARKAN yorumuna yanıt olarak

   Suat Paçacı bunu hep yapıyor. Normaldir. Bi kere yineaçıklamayazdı.Kulübe 35 milyar ceza geldi TFF’den. Parayı da kendi ödemedi tabi. Kulübe ödetti

  2. @TARKAN yorumuna yanıt olarak

   Ne Ali kocmus arkadaş zamanında İbrahim yazıcının tertemiz şampiyonluğuna laf edilirken Fenerbahçe tarafından hicbirinizin bu kadar sesi çıkmıyordu gidin fener sayfasına orda cigirtkanlik yapın

   5
   3

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu