Fenerbahçe maçında indirim var!

 Yeşil Beyazlı yönetim bu isteğe tepkisiz kalmadı. Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu‘yla yolları ayıran ve Mutlu Topçu ile el sıkışan Bursaspor‘da sıkıntılı günlerden el- birliği ile çıkılmak isteniyor.

SIKINTI BÜYÜDÜ

Bursaspor yönetimi sezon başında şampiyonluk yaşamış rakiplere karşı en ucuz bilet fiyatını 50 TL olarak belirlemiş, taraftarı kombine almaya davet etmişti. Ancak yeterli sayıda kombine satılmaması ve sıkıntılı günlerin de yaşanmasından dolayı Fenerbahçe karşılaşması adeta yılın maçı haline geldi. Taraftarın isteği ise bilet fiyatlarının düşmesiydi.

EN AZ 30 BİN TARAFTAR

Yeşil Beyazlı taraftarlar bilet fiyatlarının indirilmesi halinde Timsah Arena‘da en az 30 bin koltuğun dolacağının garantisini verdi. Bursaspor yönetimi ise bu isteği karşılıksız bırakmadı. Anadolu takımlarına karşı uygulanan bilet politikası Fenerbahçe maçına yansıtıldı. Buna göre 50 TL olması beklenen kale arkası bilet fiyatları 20 TL’den alıcı bulacak.

BÜYÜK İNDİRİM

Bursaspor Kulübü Başkanı Ali Ay‘ın en yakın zamanda konu ile ilgili açıklama yapacağı da belirtildi. En ucuz biletin 20 TL’den satılacağı Fenerbahçe maçını maratondan izleyecek olan taraftarlar 40-50 TL arası ücret öderken, batı alt tribünü 100 TL, VIP tribünleri ise 200 TL’den satışa çıkacak. Bu gelişmenin ardından Yeşil Beyazlı taraftarın biletlere ilgisi nasıl olacak merak konusu. 

Bursa Hakimiyet

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu