Fenerbahçe maçı hazırlıkları sürüyor

Sabah saatlerinde kondisyon salonunda güç depolayan futbolcularımız, akşam saatlerinde yağmur altında yaptığı antrenmanda ise taktik bir çalışma gerçekleştirdi.

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş nezaretinde gerçekleştirilen akşam antrenmana, A Milli Takım kampında bulunan Volkan Şen, Serdar Aziz, Ozan Tufan, Harun Tekin, Ümit Milli Takım kampında bulunan Enes Ünal, Emre Taşdemir, Okan Kocuk, U19 Milli Takımı kampında bulunan Ertuğrul Ersoy, Mali Milli Takımı kampında bulunan Bakaye Traore ve Avustralya Milli Takımı kampından bulunan Aziz Eraltay katılmadı.

Fransa’da dönen Sebastien Frey ile Cedric Bakambu ise çalışmada yer aldılar. İstasyon çalışması ile başlayan antrenman, dar alanda pas press oyunu ile devam etti. Antrenmanın ikinci bölümünde dar alanda çift kale maç yapan futbolcularımız son bölümde kanatlardan yapılan ortalara gol vuruşu çalışması yaptı.

Takımımız yarın yapacağı antrenmanlar ile hazırlıklarını sürdürecek.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu