Fenerbahçe maçı biletleri çıkıyor!

24 Kasım 2014 Pazartesi günü saat 20:00’da Bursa Atatürk Stadyumu’nda oynayacağımız Fenerbahçe maçının biletleri 13 Kasım 2014 Perşembe günü saat 10:00 itibariyle satışa çıkacaktır.

 

Müsabakanın bilet fiyatları ise şöyle;

VIP Tribünü 1.Sıra: 250, 00 TL

VIP Tribünü 2….6.Sıra: 175,00 TL

KAPALI A-B-C, VIP C Tribünü:100,00 TL

MARATON Tribünü: 30.00 TL

KAPALI KALE ARKASI Tribünü: 15.00 TL

AÇIK KALE ARKASI Tribünü: 10,00 TL

MİSAFİR Tribünü: 13,00 TL

 

 

– Biletler www.passo.com.tr web sitesi, Bursa Atatürk Stadı Passolig Ana bilet gişesi, Merinos Stadyumu Bilet SatışNoktası, Heykel Nalbantoğlu Bursaspor Katlı Otoparkı, Aktif ve N’Kolay satış noktalarından satılacaktır.

– N’Kolay satış noktları www.nkolay.com.tr adresinde yayınlanmaktadır.

– Kart başına en fazla 5 adet bilet satılacak olup, kart sahibi dışındaki 4 adet bilet hakkı Passolig kart sahiplerine www.passo.com.tr adresinden gönderilmesi gerekmektedir.

– Müsabakadan 24 saat öncesine kadar sadece Bursaspor Passolig kartlarına bilet satışı yapılacak olup, müsabaka günü tüm Passolig kartlarına bilet satışı gerçekleştirilecektir.

– Engelli taraftarlarımız ve refakatçileri için ayrılmış olan tribün ve bölümlerin ücretsiz olarak yüklemesi 22.11.2014 Cumartesi günü saat 10.00 itibariyle başlayacak olup, müsabaka günü saat 14.00 itibariyle son bulacaktır. Engelli vatandaşlarımız Passolig kartı ve engelli kartları ile refakatçileri ise Passolig kartları ve kimlikleri ile Bursa Atatürk Stadyumu Ana Bilet Gişelerine başvurmaları gerekmektedir. Araç sahibi engelli taraftarlarımız engelli tribününe, araçsız engelli taraftarlarımız ile tüm refakatçilerine kapalı kale arkası tribününde ayrılmış olan engelli tribünü arkasındaki bölümden yükleme yapılacaktır.

– Passolig Bursaspor kart satışları ve kart başvuruları “Müsabaka Günü” Bursa Atatürk Stadı gişesi HARİÇ, tüm bilet satış noktaları, Şehreküstü Bursastore Mağazası ve www.passolig.com.tr üzerinden yapılabilecektir.  

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu