Fenerbahçe ile maçımız var!

Bursaspor 19 Temmuz’da Fenerbahçe ile İstanbul’da karşı karşıya gelecek.

Bursaspor yeni sezon öncesi 19 Temmuz’da Samandıra’da Fenerbahçe ile hazırlık maçında karşılaşacak.

39 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Bursaspor her hangi bir kulübün antrenman sahasında maç yapacak takım değildir sen eskişehiri getiremedin özlüceye hemen bu yanlıştan dönülmesi gerekiyor bu camiayı daha fazla rezil etmeyin

  177
  12
  1. @Biyediç suat yorumuna yanıt olarak

   Fb’lilerin yaptığı haber şöyle.. Takımımız 19 temmuz Cuma günü Samandıra’da Ptt 1.lig ekiplerinden Bursaspor ile karşılaşacak.
   Şu yazı o kadar çok koydu ki, sinirden ağladım! Düştüğümüzü şimdi daha iyi anladım ve tüylerim dikeldi..Yazıklar olsun bizi bu duruma sokanlara.

  2. @Biyediç suat yorumuna yanıt olarak

   Bütün oyuncularımızı fb alıyor. Zaten pilot takımı olduk fb nin. Samandirada maç yapmanın ne sakıncası varki. Ha fb paf takımı ha bursaspor hiç farketmez. Bence takımımızı fazla sisiriyoruz. .kendimiz söylüyoruz kendimiz dinliyoruz.

   11
   47
  3. @Biyediç suat yorumuna yanıt olarak

   Ali ay bizi düşürdügün duruma bak antreman takımı muamelesi çekiyorlar icimde öyle fırtınalar kopuyorki ali ay gitmeyin fener macına gururumuzu daha fazla incitmeyin allahrızası için

   23
   1
  4. @Biyediç suat yorumuna yanıt olarak

   1- belli ki yaşadıklarımızdan en küçük bir ders bile çıkarmıyoruz.
   2- hala ”sen bursasporsun çıkacaksın 3 atacaksın 5 atacaksın!” muhabbeti.
   3- ama diğer taraftan otoriteler ptt liginden ilk düşecek takım Bursaspor diyorlar.
   4- hepimiz göreceğiz kombine satışlarında attığı zaman mangalda kül bırakmayanları.
   5- ne kadar Bursasporlu varmış? nasıl Bursasporlularmış? arma-forma-renk aşkları, ve aidiyetleri ne alemdeymiş?!. aslında ne kadar saklasan da gizlesen de, gerçekler mutlaka ama mutlaka bir gün ortaya çıkıyor.
   6- aslında ne derece doğru belli olmayan bir haber. ancak gerçekleşse bile sonuçta bir antrenman maçı. Balıkesir komşu ziyareti gibi kaç defa özlüceye geldi itibarından ne kaybetti?
   7- ”büyük takım” lafla olunmaz eylemle olur.
   takımım düşmüş yanında olmalıyım. der kombineleri anında bitirir. ptt liginde görülmemiş bir şeyi gerçekleştirir cezasız, küfürsüz dolu tribünlere oynarsın, herkes senin büyüklüğünü görür ve inanır. işte o zaman özlücenin kapısında feneri tek ayak üstünde beklet.

   29
   8
 2. Samandıra tesislerinde hazırlık maçı yapmakta nedir! Heeyyy, yönetim Ali Koç’a yaranacağım diye Bursaspor’u, camiayı iyice rezil etmeyin.

  103
  11
 3. İstanbul hegemonyasına son veren şehrimizin takımı Bursaspor SK bu maç için o tesislere gidip maç yapmamalıdır…!!

  89
  12
 4. Bursaspor bize tesislerinde maç talep ettiğinde biz kabul etmemiştik. Yazık oluyor Bursaspor’a Bursaspor’lulara…

  68
  7
 5. Koskoca Bursaspor ne haller de Eskişehir kabul etmemişti en iyisini yapmışlar di biz neden kabul ediyoruz ayıp gerçekten yazıklar olsun. Derhal geri dönün bu yanlıştan koskoca Bursaspor tesislerde maç yapamaz.

  38
  3
 6. kendimizi kandırmayalım fenerbahçe transfer üstüne transfer yapıyor . biz ise u19 takımıyla lige hazırlanıyoruz.
  bir iki güne transfer tahtasını açtırıp hazırda bekleyen takviyelerimizi yaparsak bu maç mantıklı olur. ama tahtayı açma işi uzarsa sakın takımı oraya götürmeyin akıl var mantık var.oradan çıkacak küçük düşürücü skoru kimse kaldıramaz.
  oynayın karacabeyle kardeşim.

  25
  7
 7. Şu hale bak heriflerin tesislerinde maç ha bırakın bu işleri be sen onları çağır tesislerine bütün şampiyonlukları alavere dalavere olan üç istanbul büyütülmüşlerinin tesislerine gidip te kendimizi bu kadar küçük görmeyelim .

  21
  1
 8. Fenerbahçe’nin kadro dışı oyuncularını test etmek için Şampiyonluk takımı kullanmak acınası.
  Fenerbahçe as takımla çıkarsa buradan özür dileyeceğim.

  11
  2
 9. Gülme komşuna gelir başına eskişehiri maç için özlüceye çağırmıştık kabul etmedilerdi ne acı aynısı başımıza geldi

 10. tamam düştükte süper ligten düştük şampiyon olmuş bir takımın itibarını da bu kadar düşürmeyin be kardeşim…..BURSASPOR bir markadır.

 11. Kardeş ali ay varken bu kadar yapmadinız biz artik 2.lig takımıyız şampiyon takımmı kaldı süper lige çikasaya kadar hersey yapılır bizim tesislere gelen maç oynadıgımız çok takim oldu olacakta ve bizde gidicez bunları demek icin artik çok geç düştük transfer bile yapamıyoruz o yüzden deatek zamanı birşey yapinca kötüleme zamanı degil

  5
  9
 12. Başlatmayın büyük camia muhabbetlerine. Sonucta bu bir spor ve sen takımının halini görmek için hazırlık maçına çıkarsın(kâra bakın). Eğer geçmişte de serefsizlik yaptilarsa biz de o günaha ortak olmayalım; haddi hesabı diğer tarafta verirler

  5
  6
 13. Adamlar sosyal medyada PTT 1. LİG ekibi Bursaspor diye dalga geçiyorlar, gerek var mıydı gerçekten böyle bir şeye yine rezil etmeyi başardınız bir şekilde yönetimler değişse de kafa değişmiyor maalesef.

  5
  1
  1. @Argentinos16 yorumuna yanıt olarak

   O kadar yönetim değişti kaderimiz değişmedi.
   Demek ki kusur yönetimler de değil.
   Bir de tribün kafasını değiştirsek?
   Tamam, çuvaldızı yönetime batıralım ama önce iğneyi kendimize lütfen.

   3
   2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu