Fenerbahçe, Emre için geliyor!

Sıra Emre Taşdemir’e geldi. Bursaspor, Serdar Aziz’iGalatasaray’a 4.5 milyon Euro’ya (14.75 milyon TL) satmıştı. Yeşil-Beyazlılar, Sarı-Lacivertliler’in çok istediği genç sol beki de satma kararı aldı.

Bu hafta görüşeceklerBursaspor Yönetimi, Emre’nin yerini dolduracağı ismi bile belirledi. Geçtiğimiz sezon Gaziantepspor’da müthiş bir performans sergileyen ve bonservisi Benfica’da olan Fernando Marcal için girişimler başladı.Fenerbahçe de Emre Taşdemir için yapılan pazarlıklarda Bursa’yı 3.5 milyon Euro’ya (11.5 milyon TL) kadar indirdi. Sarı-Lacivertliler’in son teklifi ise 2.5 milyon Euro (8.2 milyon TL) olmuştu. Yönetici Ali Yıldırım’ın bu hafta Bursa’ya giderek bir görüşme daha gerçekleştirmesi bekleniyor.

Anlaşma yakınFenerbahçe’de hedef, Yeşil-Beyazlı Yönetim ile 3 milyon Euro’ya (9.9 milyon TL) el sıkışmak.Geçen sezon Timsah’tan Ozan Tufan, Volkan Şen ve Şener Özbayraklı’yı transfer eden, Stoch’un kiralanmasında kolaylık sağlayan Sarı-Lacivertliler, Bursaspor ile yakın bir ilişki içerisinde.Bu nedenle tarafların kısa sürede el sıkışmaları bekleniyor. Kanarya böylece Caner Erkin’in yerini 20 yaşındaki genç yıldız ile doldurmuş olacak.

Ömer Necati Albayrak / Fanatik

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu