Felipe Caicedo’yu istiyorum

Samet Aybaba Caicedo'yu istediğini açıkladı.

Transferde 5 oyuncu isteğini yineleyen Samet Hoca, şunları söyledi: “Ne demiştik 5 futbolcu ve gidenin yerinin dolması. Bostock gitti yerine Aytaç’ı aldık. Badji geldi. Geriye şimdi 4 transferimiz kaldı.

Lazio‘daki Felipe Caicedo‘u beğeniyorum ve istiyorum. Çok iyi futbolcu, aradığımız golcü tipinde. Yasin Öztekin de istediğimiz bir isim. Şampiyon olan bir takımdan bonservisi olmayan bir oyuncu.”

SANTRFOR ÖNEMLİ

Santrfor bizim için önemli. Gerekirse 2 milyon Euro verip iyi bir golcü almalıyız. Ayrıca, kaliteli isimleri aramıza katmazsak taraftarı nasıl tribüne çekeceğiz.

Onlar da iyi futbol ve iyi oyuncular izlemek istiyor. Bizim takımımız da en az 2 tane marka isim olmalı diye düşünüyorum.

6 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. Ben şu maaş dengesi olayını vs anlamıyorum. Bursa basınının saçmalığından başka bir şey değil. Herkes yaptığı işin karşılığı kadar para almalı. Problem iyi futbolcunun aldığı 2 milyon euro değil. Yatarak sercan vs gibilerin aldığı paralar. Özlücede çalışan futbolcularla karşılıklı anlaşılarak fesih yoluna gidilmesi gerek. Yoksa hiç biri bir yere gitmez.

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu