Fehmizat Bayraktar’a ziyaret

Tribünlerimizin önde gelen isimlerinden Fehmizat Bayraktar geçirdiği rahatsızlık sonucu geçtiğimiz günlerde ameliyat olmuştu. Yönetim Kurulumuz Fehmizat Bayraktar'ı evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Bayraktar’ın evindeki  ziyarete Teknik Asbaşkanımız İlyas Acar, Tesisler ve Taraftar Derneklerinden sorumlu yöneticimiz Enver Kumova, Yeşil Bursa A.Ş. Başkanımız Mehmet Küçükyalçın ve İdari Menajerimiz Adil Cenkçiler katıldı.

Yönetim Kurulu üyelerimiz ve Fehmizat Bayraktar ziyaret sırasında duygularını dile getirdi.

 

Enver Kumova: “Kendisini çok iyi gördük”

Camiamızın renkli ve önde gelen simalarından Fehmizat ağabeyimizin bu durumu bizi gerçekten üzdü. Fakat biz kendisinin durumunu yanlış değerlendirmişiz. Fehmizat ağabeyimiz  karşımıza çok sağlıklı çıktı. İnşallah daha da sağlık ve hepimizin arasında, tribünlerde kendisini görmek istiyoruz. Bu manada kendisine bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. En kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını diliyorum.

 

İlyas Acar: “Aramıza dönmesini bekliyoruz”

Sevgili kardeşim Fehmizat Bayraktar’a geçmiş olsun diliyorum. Bende Enver kardeşim gibi kendisini gayet sağlıklı gördüm. Kendisini düşündüğümden çok daha iyi gördüm. Kendisi rahmetli kardeşi Abdulkerim Bayraktar ile birlikte bir ekol yaratmıştır. Bursaspor ve Ankaragücü camialarının pekişmesini sağlamışlardır. Fehmizat kardeşimizde bunu devam ettirmiştir. Ben tekrardan kendisine Allah’tan derin şifalar diliyorum. Biz bütün sevgimizle Bursaspor camiası olarak kendi arkadaş çevresi olarak ona sağlık ve huzur diliyoruz. Öncelikle işinin başına dönmesini ve aramıza dönmesini temenni ediyorum.

 

Mehmet Küçükyalçın: “Yeni bir beste bekliyoruz”

“Ben yönetim kurulu arkadaşlarımdan daha farklı şeyler söyleyeceğim. Ben bu yıl Fehmizat Bayraktar’dan yeni bir tribün bestesi istiyorum. Senelerce yaptıkları besteleri önce bizlere öğrettiler sonra tribünde hep birlikte söyledik. Bu yıl kendisinden yeni bir beste bekliyoruz. O bestenin eşliğinde Bursasporumuz başarılara koşar diye ümit ediyorum.”

 

Fehmizat Bayraktar: “Herkese teşekkür ediyorum”

Evinde ziyaret ettiğimiz Fehmizat Bayraktar ziyaret sırasında şunları söyledi;  “Öncelikle beni ziyarete geldikleri için kendilerine teşekkür ediyorum ve yönetim seçildikleri için öncelikle Recep başkanımızın ve yönetim kurulunu tebrik ediyorum ve hayırlı olmasını diliyorum. Bugünlerde enteresan bir hastalık süreci yaşıyorum. Benim hayatımda Bursa Ankara var ve Bursaspor var. 16 Haziran tarihinde yanı 16.06 tarihinde ameliyat oldum, hatta saatti de 16:06’idi diye hatırlıyorum. Hayatımda Bursa ile ilgili iki önemli kurum var. Biri çalıştığım, ekmeğini yediğim yer diğeri ise Bursaspor hayatımızı verdiğimiz yer. İkisi de bugün beni ziyarete geldiler.  Bu gördüğüm ilgi ve sevgi için herkese teşekkür ediyorum. Konuşurken zorlandığım için duygularımı kaleme aldım ve bir teşekkür mektubu yazdım. Ziyaretin sonunda onu da sizlerle paylaşmak istiyorum. Bana çok kişi yardımcı oldu, tanımadığım kişiler bile bana dualarıyla destek oldular. Teşekkürlerimi ulaştırmak için bir mektup yazmayı düşündüm, yazdığım mektup kimseyi üzmesini istemem, moralim bozukmuş gibi anlaşılmasın bu teşekkür mahiyetinde bir mektup. Yönetim kurulumuza tekrar teşekkür ediyorum. Recep Bölükbaşı başkanımız bu yılki hedefimiz ilk 5 diyor ama şampiyonluk sezonunda da Avrupa’ya gideriz diyenlere kızıyordum hedefimiz şampiyonluk olmalı diyordum. Olamayabiliriz 5. olabiliriz, 10. olabiliriz fakat 2010’daki havayı yakaladığımız havayı tekrar yakaladığımızı düşünüyorum. Herkesin saygı duyduğu bir teknik direktörle anlaşıldı. Yönetimimize yapılan ziyaretleri takip ediyorum. Yönetim kurulunun yaptığı ilk icraatları takip ediyorum. Hepsi çok olumlu. Şehirde bir birliktelik sağlanmış durumda. Bu birlikteliğin artarak devam edeceğini düşünüyorum. Geçen yıl üzücü şeyler yaşadık. Fakat bu yıl tüm camia, taraftarlar, basın ve herkes birbirine daha çok sarılırsa başarı gelecektir. Camiamızın güzelliğini görüyoruz. Kötü günde nasıl destek olunduğunu hep beraber görüyoruz. İyi günde de birbirimize destek olalım. Bu güzel camianı kıymetini bilmemizi istiyorum. Kocaman bir aile olduğumuzu unutmayalım. Bana destek olan herkese teşekkür ediyorum.” 

 

 

Bursasporluyuz.net olarak en kısa sürede tribündeki yerini alması dileğiyle Fehmizat Bayraktar'a acil şifalar diliyoruz.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu