Fehmi abi anıldı

Fehmizat Bayraktar bugün kabri başında anıldı.

Bursaspor tribünlerinin Fehmi abisi Fehmizat Bayraktar vefatının üçüncü yılında kabri başında anıldı. Fehmizat Bayraktar’ın mezarı başında dua eden sevenleri ayrıca kuran okuyarak dua etti.

8 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Allah rahmet eyleyin, mekanı cennet olsun. Böyle güzel insanları her zaman hatırlamak, anmak taraftar olarak borcumuzdur

  8
  2
 2. Allah rahmet eylesin. Abi takımı bir görsen var ya şahane bir futbol oynuyoruz. Semt takımları altımızda. Şu an ikinciyiz. Şahane bir yönetim. İşi bilen bir hoca. Harika futbolcular var. Taraftarlar tek yürek. Allah tan içimizde hiç irlandalı yok. Her şey çok güzel. Sen NURLAR içinde yat. Bu dünya yalancıların dünyası. Tabanca gibi takım kuracağız dediler şu an can çekişiyoruz Abi sen rahat uyu. ALLAH rahmet eylesin.

  7
  2
 3. İsmini vermek istemeyen okuyucu arkadaşım bir yorum yapmış. Bir irlandalıda eksilemiş. Acaba niye eksilemiş yazıda her hangi bir kötü yorum yoktu. Acaba niye eksilediğini yazabilirmi. Cesaretle yazarsa. Cesur bir arkadaşımızdır Arkadaş cesur olda niye eksilediğini yazıver

  3
  2
 4. Rahmetliyi anma duasına katılan arkadaşlara teşekkürler.Vefanın istanbulda bir semt olduğu bir kez daha belli oldu katılımdan dolayı….

  3
  2

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu