Federasyona başvuran oyuncu alacaklarını biz ödeyeceğiz!

Emin Adanur sosyal medya hesabından dikkat çeken bir açıklamada bulundu.

Emin Adanur açıklamasında “Yarından itibaren 15’ine kadar Federasyona başvurmuş futbolcularımızın ücretleri yönetimimizce ödenecektir ve futbolcularımız sözleşmeleri bitene kadar bizimle.
Bu daha başlangıç, bizi izlemeye devam edin..” ifadelerini kullandı.

30 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   baskana helal olsun. yalniz bir kez daha uyariyorum sen kaliteli topcular alacaksin hedef belirleyeceksin mustafa kavga edecek kadro disi birakacak. bizim artik zamanimiz kalmadi tecrubeli bilgili hoca olmadan olmaz.

   99
   40
  2. @Dimitar yorumuna yanıt olarak

   3 eksi vardı sayfayı yeniledim 20 eksi hepsini yapan 2 tane çorbacı. Corbacilar siz artık sadece gelir buraya eksi verirsiniz bı de Twitter’dan kimsenin okumadığı duyurular yayinlarsiniz. Sizin Bursaspor düşmanı olduğunuzu herkes anladı artık.

   101
   25
  1. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Budurskor 0- Real Keçiören 3 Tam Rezillik 17 yaşında körpelerle bu ligi tamamlayan yönetim o körpelerin sakatlanmasını düşünmeyen ve maaşlarını bile ödememişlerki internet gazetecisi ödeyecekmiş ne sıfatla bilmiyoruz ama bu kulübün içine ettiler 600-700 Milyon TL borç ve Temlikler! U19 artı U21 bu güne Real Keçiören’den 7 Tane yedi U19’da birşey kalmadı bitti! Rahatlayın hepiniz burdaki en baştaki amigo trolleri!

   20
   19
  2. @ATOM KARINCA yorumuna yanıt olarak

   Arkadaşlar gördüğünüz üzere tüm yorumları dislike daha yüksek. Dislike atan arkadaşlar emin adanur un ne özelliğini sevmediği için olumlu dileklere eksi verdiler söyleyebilirler mi? Emin adanur iyi mi kötü mü bilmiyorum Ali ay dan köyü olur mu olmaz mı bilmem ama klüp şuan kapısına kilit vurulmuş halden hiç bir farkı yok iken tamamen dağılmış halde iken bu negatif oluşunuzun sebebini söylerseniz güzel olur.

   46
   10
   1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

    Tüm çorbacı Lara inat kulübe üye olalım arkadaşlar. İlk üyelikte 700 TL veriliyor. Yıllık aidat ise 200 TL maddi imkanı olan arkadaşlar için Burküp referans oluyor. Artık sadece buradan yazmayalım üye sayısı artmadikca özgür bir klüp olamayız

    29
    6
    1. @Hep Birlikte yorumuna yanıt olarak

     Klube üye olmanın klüp tarafından paylaşılan bir prosedürü var mıdır? Ben çok istiyorum ancak 2 sene üstüste kombine almak lazım gibi birşeyler okumuştum dogru mudur?

  1. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Bencede bu adamın karşısına çıkacaksan en az 100 ml olmalı yoksa gerek yok adam istekli ve arzulu dediğine göre transferler bile hazır çoğu..

   32
   6
  2. @darkdragon yorumuna yanıt olarak

   Eksi verenler size diyorum hepinize yaziklar olsun adam daha ne yapsin 200 liralik kombine almayin adama bide eksi verin yaziklar olsun hepinize.

   35
   5
 1. Normal baskanlarin yapması gerekenleri suan sadece tek adaylığını açıklayan emin adanur yapiyor aslinda olmasi gerekeni yapıyor ama bu bile suan ki Bursaspor icin güzel ve büyük adım ne hallere düştük senelerdir yaşamadığımız başkanlık rezillikleri kalmadı. Tekrardan bizi umutlandırdın heyecanlandirdi. O kadar çok alismisim ki altında bir sey aramadan duramıyorum ama inanmak istiyorum umarım başkanlıktan çekilmezsin hersey verdiğin guzel vaatler ve soylediklerin gibi olur biz taraftar olarak yensekte yenilsekte Bu takımın Bursasporun arkasındayız. Umarim yeni sezonda her sey istediğimiz gibi olur hak ettiğimiz yerde oluruz.

  50
  35
 2. Adam göreve gelmeden Bursaspor ceza almasın futbolcular bedava uçmasın diye cebinden çıkarıp para veriyor ama şu eksileyen kötü yorum yapan çorbacıları anlamıyorum . Yahu başka başkan adayı mı var ne olsun kayyum mu atansın kulüp kapansın mı . Bence bu eksileyenler takım isterse kötüye gitsin ama bizim çorbamız kesilmesin bize çorba verecek başkan gelsin derdindeler .

  43
  7
  1. @Pepula yorumuna yanıt olarak

   Bu bela okumak da neyin nesi.
   Herkesin görüşüne saygı duyalım.
   Geçen yıl da Erkan Kamat’da uçuyordu.
   Sonuç?
   Lütfen karşı fikirlere saygılı olun.
   Gerçek taraftar böyle olur.

   5
   27
 3. Helal olsun gerçekten şu ana kadar bile mevcut başkandan daha çok gündeme geldi ve de gerçekten istekli görünüyor.Bu taraftar artık güzel günleri hakediyor.İnşallah sizler bu takımı çıkarıp bizleri eski güzel günlerimize geri döndürürsünüz…

  29
  8
 4. BEN BUNU BURADA SÖYLEMİŞTİM..BAŞKAN OLMAYI DÜŞÜNEN ADAY ŞU 3 FUTBOLCUNUN PARASINI ÖDESİN DE SERBEST KALMASINLAR DİYE..HEM 3 ÜNÜN ALACAĞI 1 MİLYON..ZATEN SN ADANUR SEÇİLİRSE SORUN YOK..SEÇİLEMEZSE DE SÖZ VERMİŞTİ SEÇİLEN YÖNETİME 2 MİLYON BAĞIŞLAYACAĞIM DİYE…ÇOK GÜZEL OLMUŞ

  23
  1
 5. Seçilmeden önce oyuncu alacaklarını ödeyerek takımdan ayrılmalarını engelleyen ilk başkan adayı olmayı başaran kişi olarak kulüp tarihine geçebilir.
  Eğer dediklerini yapar ve adı geçen oyuncuların kulüpte kalmalarını sağlarsa kendisini tebrik etmekten başka ne yapabiliriz.
  Demek ki kişi ciddi olarak kolları sıvamış ve seçilmeyi bekliyor.
  Ayrıca seçilmeden aylar önce alacağı olan oyuncularla iletişime geçip onları ikna etmek rakamlarda hatırı sayılır indirimler sağlamak bile büyük hizmet.
  Kendisini çok tanımıyorum fakat başarılı olmasını temenni ediyorum.
  Emin kardeşimiz başarılı olursa Bursaspor paydasında hepimiz mutlu olacağız.
  Belli ki çok istekli.
  Bakalım hayırlısı.

 6. Şu adamı başkan yapalım hey kongre üyeleri hem genç güçlü hem yapcam diyor herkes kulak versin bence 🐊🐊

 7. bu senede taraftarsız oynasak iyi olacak bu karışık kafalarla taraftarımız destek değil köstek olur son sezonlarda olduğu gibi

Bir yorum yazın

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu