Faty gidiyor

Tecrübeli futbolcu Avrupa'da birçok ülkede transfer döneminin sona ermesiyle birlikte Süper Lig'de kalmaya karar verdi.

Bu gelişme üzerine Gençlerbirliği Bursaspor’a resmi teklifini iletti. Bonservis ödemeye yanaşmayan başkent temsilcisi Ricardo Faty‘yle de pazarlığa başladı.

Bursaspor Fransız oyuncunun yüksek maliyeti nedeniyle bonservis talep etmeden bu transferi bitirmeye çalışacak.

Bu arada Tomas Necid‘e Sparta Prag talip olurken, Çek futbolcu kendisine önerilen ücreti düşük bulması nedeniyle teklifi kabul etmedi.

12 Yorum Onay bekleyen yorum yok

 1. Gideceği takımda başarılı olsun, futbolu vasat ama insan kalitesi üst düzeydi. İsrail den bir takım istedi, parayı tercih etmedi, gitmem müslüman filistinlilere zulum edenler için oynamam dedi.Bu yönüyle bile helal olsun dedirtti.Bugün de kurbanını kestirmiş, et poşetleriyle resim çektirmiş.Bizden biri o.Allah yolun açık etsin.

  76
  2
 2. Ahmet Oğuzu alsaniza karsiliginda ulan el alem ne dese kabul ediyorsunuz onlar stancuyu bize satarken iyiydi mal mısınız nesiniz siz ya ne almayı biliyorsunuz ne satmayı

  37
  1
 3. avrupada alınan maaşların 5 katı verildiği için futbolcu kötü çıktığı zaman geri gönderemiyoruz maalesef. Türk futbolunda yeni hastalık yabancı futbolcu hastalığı oldu alt yapıları bırakın yerli futbolcu dahi göremez olduk.

  12
 4. Şu iki adam Bursaspor da her türlü iş yapardı anlam veremiyorum bunlara sıra gelene Kadar ben ne gereksizler var halbuki Furkan Bilal vs.

  11
  1
 5. Yav arkadaş tamam faty gitsinde şu necidi yollayamıyoruz bari faydalanalım şu adamdan Allah aşkına soruyorum kubilaydan ve denizden ne eksiği var şu adamın?? Şahsen ben alternatif olarak Necidi 21 kişilik kadro da görmek istiyorum Delarge Kembo ikilisinin olduğu kanatlar da Necid iyi işler yapabilir denize verilen şans Necid’e verilmeli!

  8
  3
 6. Sıra da ; BİLAL KISA, FURKAN ÖZÇAL, SERDAR KURTULUŞ, SERCAN YILDIRIM olmalı bu futbolcularla da oturup en az zararla yollar ayrılmalı, ne kadar çabuk ayrılık seneye o kadar az problem demek olur.

 7. Faty necid furkan ö. Bilal merter aziz kubilay deniz ismail konuk sinan bakış ve en önemlisi ali ay bursaspor a ait değiller..

  3
  5
 8. Yönetim ve taraftar olarak kadroda düşünülmeyen oyuncular hakkında çok fazla ve olumsuz konuştuğumuz için isteyenlerde bedavaya kapatmaya çalışıyor. Tam bir pazarlama fiyaskosu.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu