Fatih Terim “Gereğini ben yaparım!”

Terim, “Açıkçası İspanya başka bir seviyenin takımı. Ama bir 30 dakika adına konuşabiliriz. Ondan sonrasi için çok konuşacak şeyimiz yok. Benim futbolculuk hayatımı, karakterimi yapımı bilenler bilirler ki, terkeden bırakan vazgeçen bir adam hiç olmadım. Maalesef bugün oyun içerisinde kabullenmişlik, terketme bırakma gibi bir gidişat vardı. Hoşuma gitmedi. Tüm samimiyetimle takımım adına ve kendim adına özür diliyorum. Ancak burada ne olursa olsun, bunu böyle yarım bırakmayıp kabüllenen bir takımın nedenini Çek maçından önce soracağız. Bizi beğenen beğenmeyen herkesi bizi son maçımızda desteklemelerini istiyorum. Ancak şunu bilmeliler ki bırakan terkeden kolay vazgeçen bir takım görüntüsü varsa bunun gereğini yapacak olan da benimdir. Bunun gereğini yapacağım kimsenin şüphesi olmasın.” dedi.

ARDA TURAN’A PROTESTO İÇİN NE DEDİ?Arda Turan’a yapılan protestoları değerlendirmesi istenen Fatih Terim, “Güzel değil, hoş değil. Hiç bir oyuncumuza teknik adamımıza olmasın. Bir çok şeyi tekrar gözden geçirmemiz lazım. Daha sakin daha olgun, mesela günün mana ve önemini Es-Es Bandosu ortaya koydu. Keyfini çıkarın diyoruz ama çıkaramıyoruz. Büyük beklenti olan milli takımdan beklenen sonuç gelmeyince tepki oldu. Bunun gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmmasın.” ifadelerini kullandı.

Bursa.com

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu