Fatih Tekke “Elimizden geleni yaptık!”

Bursaspor Kulübü'nün görevine son verdiği Fatih Tekke, sosyal medya hesabından bir açıklama yaptı.

Fatih Tekke‘nin instagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde;

Kamuoyuna Duyuru

Büyük bir heyecanla ve istekle teknik direktörlük görevine geldiğim Bursaspor Kulübü ile şampiyonluğun önemli adaylarından olan Tuzlaspor ile oynadığımız ve berabere biten maç sonrası başkanımızın beni arayarak hocam sizinle devam edemeyeceğiz beyanı üzerine görevinden ayrılmış bulunmaktayım.

Göreve geldiğimiz günden itibaren, belli bir plan çerçevesinde topa sahip olarak pozitif futbol oynama isteğimiz ve arzumuz, belli bir kesim tarafından hoş karşılanmayıp kaos futbolu oynamamız beklenmiştir. Bursaspor’a yakışan oyun tarzını hayata geçirebilmemiz için bize tanınan süre kısıtlıydı, tüm yaşadığımız olumsuzluklara rağmen 26 gün içinde ben ve ekibim gece gündüz çalışarak Bursaspor‘un hak ettiği üst sıralarda olması için elimizden geleni fazlasıyla yaptık. Fatih Tekke olarak hiçbir zaman inandığım doğru oyun sisteminden vazgeçmeyeceğimi belirtmek isterim.

Bize destek veren, yanımızda olan tüm FUTBOL SEVERLERE teşekkür ederim.

Fatih Tekke

80 Yorum Onay bekleyen yorum yok

  1. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Fatih tekke, mert, iyi birisi ve çok önemli bir kariyer edinmiş, türkiye de yeterince takdir görmemiş başarılı bir kişidir. Kulüp bazında zenith takımının futbolcusu olarak avrupa şampiyonu olmuş takımın santraforu idi. Benim kanaatim kendisi bursasporda başarılı bir süreç geçirmiştir. Ve eğer yılmaz ve çabalar ve kendisini geliştirirse başarılı bir hoca olacaktır. Zenithte çalıştığı dönemdeki oyun anlayışını belki üzerine de katarak bursasporda ve türkiyedeki kulüplerde uygulamaya çalışıyor. Fakat türkiyedeki altyapılarda yetişen oyuncuların mentalitesi ile başarıya ulaşması zor. Ayrıca uyguladığı sistemi uygulaması için önce alt kategorilerde bir takımı alıp, o kadroyu şekillendirip üst liglere çıkarması ve o kadro ile 1. ligde veya süper ligde başarılı olması gerekiyor.

   Fakat kendisine nacizane tavsiyem, biraz daha mantıklı olması ve çalıştığı yerledeki sistemin dinamiklerinide işin içine katmasıdır. Örnek verecek olursam, istediğin oyun anlayışına bir sistem dinamiğinde farklı yollardan ulabilirsin ve kararlı bir sistem davranışı oluşturabilirsin. Eğer illa tek bir yönden bu kararlı sistem dinamiğine ulaşmak istiyorsan, sen sistem dinamiğini bilmiyorsun demektir. Yani bocalayan gemiyi sağ salim karaya çıkartmayı bilmiyorsan, senden başarılı bir gemi kaptanı olmaz, gemin batar ve yok olurlar. Senin gemiyi aldığın yer belli hedef nokta belli, ister açıl ister kıyıdan ilerle, ama o kıyıları denizi ve geminin karşılaşabileceği muhtemel sorunları bilerek ilerle.

   Kaos dediğin kavramda işte tamda budur. Kaos kötü bir şey değildir. Sistemi kararlı başarılı bir noktaya ulaştırman için bir kaç parametre değişimine ihtiyaacın vardır. Kaotik sistemde düzen bir şekilde döner. Ama sen kaosu tam anlamadığın için kötü bir şey sanıyorsun.

   Kaos futbolu oynatmayacağım diyorsun, fakat, senin sistemin kararsızlık düzensizlik barındırıyor. Dolayısıyla başarı elde etmen zorlaşıyor. Dediğim gibi bu da tecrübe gerektiriyor. Sen bursaspordaki kısa düzensizlik hlinden çıkıp, biraz başarı elde edip, takımı istediğin düzende oynamaya geçiş yaptırabilirdin. Fakat senin sistem dinamiklerini tam anlayamadığın sonucu çıktığından dolayı eleştirildin.

   Bursaspor kaos dönemini geçti, adım adım kapanmaya giderken, sistem gerçeklerini anlamadığın için bu taraftarın ve takımın içinde bulunduğu durumu anlamadığın için, ilgisiz kayıtsız gözüktün.

   Lütfen kaos düzeni oynatmam diye bir şey bir daha söyleme. Kaos kötü bir şey değildir. Evrimi devinimi sağlar, doğru sistem analistleri tarafından kullanıldığında çok başarılı şeyler ortaya çıkartılabilir, dediğim gibi, tecrübeli kaptanlar iş başına geldiğinde ulaşılamayacak hedef yoktur.

   Bursaspora verdiğin hizmetlerden dolayı teşekkür eder, kariiyerinde başarılar dilerim.

  2. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Sen hangi kulüpte olduğunu bilemedin Tekke sen hoca değilsin şapka takma ile olmuyo bu işler tam bir saat seyrettin kenardan takımı..
   Burak A. Al ortaya çıkar Keremi sok Matiz i bu kadar basitti bunu göremedin koskoca 1 saat boyunca sen hocaysan bende bişey bilmiyorum…

   3
   1
  3. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Pozitif futbol anlayışı mı, bu açık lama bile hocanın bir şeyden anlamadığının kanıtıdır hocam sen kör olabilirsin yada teknik olarak vasıfsız olabilirsin ama Bursaspor taraftarının futbol bilgisi seni aşar esas sen bunu fark edememiş çok yazık.

   6
   2
  4. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   Sanki bu günü görür gibi demiştim ki Mustafa Er gittiğinde, olan oldu, şimdi iyice düşünüp 1-2 maç sonra göndermeyeceğiniz birini getirin. Bu ekip lideri denilen Emin kardeşimiz çok heyecanlı bir çocuk. Bir sürü de olumlu, takdir edilesi iş yaptı, eyvallah. Ama, yaptığı amatörlükler öyle ki, hani çocuk deniz kıyısında bin bir emekle kale falan yapar, sonra sıkılır, eeeh yıkar, denize karıştırır. Demedi demeyin, bu Emin kardeşimiz, en son küstüm ben, gidiyorum diyecek, bu gelen, giden, kovulan, kaçanların enkazı öyle bir üzerimize yıkılacak ki, “Ali Ay, Mestan, falan fena adamlar değildi” diyeceğiz, gibime geliyor. Aha da bunu bir yere not alın.

  5. @Musa Celebi yorumuna yanıt olarak

   ya kardeşim tamam iyide yönetimin hiçmi sucu yok 16 tane transfer yaptı bir tane PTT ligini bilen sağlam bi adam alamadılar kanatlar fos ne acolatse nede ofosu top tekniği yuksek oyuncular degil bu adamlar zor gol atar bi sürü transfer yap ondan sonra tek maçta gönder ozan sol hasan Ayaroglu yeni alınan zalazar sağbek aldılar antalyadan ama burak sağ bek oynuyo bu nedir kardeşim ya ciftlikmi burası bu adamlar oynatilmicaksa niye alındı hersene taraftar bas bas bağırıyor 15 tane adam alacağına 5 tane kaliteli adam alın diye yazık değilmi bu havaya atılan paralara bu kulüp nezaman menajerlerin elinde oyuncak olmaktan kurtulacak daha kaç sene beklicez süper lige çıkmayı hicmi aklı başında bi yönetim gelmicek bu şehre hicmi futboldan anlayan başkanımiz olmucak taraftar artik gerçeği görsün artık teknik direktör geçici çözüm bu anlayışla hiçbir şey değişmeyecek…

   37
   25
   1. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    Namkör herif kulüp battıydı dunkof çebinden 100 lira vermessin çorbacı bi de yönetimi kötülüyorsun ayıp bitmediniz çorbacılar artık çorba yok

    2
    4
   2. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    Ne alakası var kardeş,hücum oyuncularımız bu ligin en iyi oyuncuları,zaten en pahalı takım.50 dakika 10 kişi kalmış rakibine karşı ,kaleye şut bile atmiyorsan ,teknik direktöre bunun hesabını sorarlar!!!

    2
    3
   3. @osm16 yorumuna yanıt olarak

    süper bir yorum yapmışsın.
    ancak, ”futbolu bilen bir başkanımızın!” neden olmadığını da bilmen gerekir.
    gökteki yıldızları ayaklarınıza sereceğim.
    sizi şampiyon yapacağım.
    alt yapı da neymiş? size 17 hazır transfer yapacağım. diyenler dururken,
    sabır, zaman ve destek isteyen. yapılanma ve kurumsallaşma vadedenleri kim dinler.

   1. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Aynen katılıyorum.
    Eğer bir yola gireceksek, Yerel medya, taraftar ve bu yönetim de dahil şampiyonluktan bu güne kadar ne yaptıysak.
    Bundan sonraki süreçte her şeyin tam tersini yapmak zorundayız.

   2. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Morinyo değil ama morinho gelse bile bir cacık olmaz doğru. Sebebi ise o da defansif oynatıyor. Adam gibi ofans oynatacak hocam gerekiyor. Bu kadar basit.

   3. @Bursa yorumuna yanıt olarak

    Sana katılıyorum çünkü bundan önceki senelerde yalçın ibo irfan hepsi aynı oyuncuları oynattı .yani yeni gelen seyircinin kızdığı oyuncuları oynattı.kubilaydan mesela hiçbiri vazgeçmedi.Acaba biz mi göremiyoruz birşeyleri…. korkum bu.

   1. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    FATIH TEKKE HATALI SECIM OLABILIR
    AMA
    BUYUK RESMI KACIRIYORUZ
    OFOSU BRUNO MATAVZ VE ELTONUN SU ANKI FİZİK I DURUMLARI COK YETERSİZ
    MUTLAKA BU LIGIN STANDARDINA GELMELILER
    YOKSA 2 HAFTADA BIR HOCA DERIZ

    1. @Hasan yorumuna yanıt olarak

     FUTBOLDA HERSEY VAR
     BUGUN 4 MACTA 0 CEKEN B.DEHIR FB.YI YENIYOR
     LIGIN ENZAYIF TAKIMLARINDANBIRI DEDİĞİMİZ A.ORDU. 3 MAC TA 9 PUAN ALAN DENIZLI KARŞISINDA 16 NCI DAKİKADA 10 KISI KALDI 45 DE GOL YEDI AMA MACI ALDI FUTBOL HERSEYE GEBE BUNU UNUTMAYIN

   2. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    M er ilk sene bunu denedi amaç ligte kalmaktı 5. Macına çıkıyom puanın dört hucum oynamak zorundasın bu sistemi a avcı denedi tuttu beş sene sonra öyle bi kadro kurduki tam istediği gibi samsun maçında gördük dikine oynayınca gol bosizyonuna giriyon gol atıyon topçu çoşkusunu artırıyor yan paz lar ls ğosisyona hiremiyon bu tskım şampiyonluk bekliyor oyun değil gol istiyo hoş oyuna ssğa sola geriye pasa diyosa ki onu amacı olmayan tskımlar yapsın

   3. @YAŞLI TİMSAH yorumuna yanıt olarak

    Artik beni getir ben bile çıkarırım bu takımi… Mesele hoca meselesi değil kadro kalitesi ve uyum .. kadro iyi ve bu ligin en iyisi hatta uyumda da bı sıkıntı olmaz artık… Bundan önce morinho gelse yine bişey yaoamazdi ve kim gelse yazık olacak demiştim… Bundan sonra da kim gelirse gelsin kahraman büyük hoca olarak anılacak…..

    14
    8
   1. @Eser yorumuna yanıt olarak

    Hocam bumu senin oyun tarzın bu kafayla hiçbir yere gelemezsin Tuzlasporu Şampiyonluğa aday gösteriyor yazık seninle bedava zaman kaybettik EMİN BAŞKAN Sakın Hamza hocayı Samet hocayı getirme bir daha yanlış yapma lüksün yok bize hücum futbol oynatacak hocayla anlaş yoksa Süperlig hayal olur

  1. @Ali yorumuna yanıt olarak

   Biz mi kaos futbolu istemişik?Hayır hocam biz hücuma dönük futbol istedik ama yan ve geri paslı ve 10 kişi kalmış takıma karşı bile çakılı beklerle ve 4 lü savunmayla beraberliğe razı kısır futbol oynayan bi takım izledik.Hiç hoş değildi…

 1. Boş yapma tekke.her iyi oyuncu iyi hoca olacak diye bir kural yok.sende iyi hoca değilsin kabullen.bak hocalığı deneyipte beceremeyenler yorumculuk yapiyo.sende oralarda takıl.zaman kaybisin resmen

  102
  2
 2. Fatih hoca, bu futbolcu gurubu, bu şehir ve bu hedef senin istediğin oyun tarzını oynatmana zaten elverişli değil. Sorun aslında sende de değil çünkü senin gelmen zaten koca bir hataydı. Neyse ki anladılar.

  89
  1
 3. Boş yapma … köy turnuvasında 10 kişiye karşı sahada bu şekilde oynatsan 1 şut bile çekemezsen,adamlar son dakikalarda gol bile kaçırdı valla köy kahvesine bile çıkamazsın.. hadi uğurlar olsun sana ve sistemine

  69
  1
 4. Gidene Güle güle. Gelene hoşgeldin. Deriz. Olmadı olamazdı. Hocam ofsporun değil BURSASPOR u başında olduğunu anlayamadın. Yapacak bir şey yok. Hagi de iyi futbolcu idi ama iyi bir teknik direktör olamadı. Güle güle.

  65
  2
 5. Elimizden geleni yaptık derken takımı sahada gezdirdik demek istedi sanırım,70 dk 10 kişi kalmış takımı çözmek için az bi süre herhalde,Fatih bu akşam Altınordu Denizli maçını izlemeni tavsiye ederim 10 kişi kalan altınordu 2-1 maçı aldı neyin elinden geleni yaptım diyorsun

  52
  1
 6. Adam 65 dk 10 kişi oynayan Tuzla spor a karşı kaçan 2 puana üzülmüyor 1 puanı kazanç görüyor. Şampiyonluk adayı Tuzla Spor))) Vizyonu bu kadarmış. Bizi nasıl çıkaracaktı ki bu adam??

  25
  1
 7. Korkak futbolla ancak ligde kalmaya oynarsın. Süper Lig için cesur olman gerek. En azından son 15 dakikada Erenle çift forvete dönüp son 3 dakikadaki baskıyı kursaydin belkide şimdi veda ediyor olmayacaktı.

  23
  1
 8. Millet futbolculara yönetime kadroya saymıs savurmus. Bi arkadaşın yorumu gözüme çarpıştı “sen bmw yi palio gibi kullanırsan dağıtırsın şanzumanı motoru” die doğru tespit etmiş. Kadro adamlar kaliteli takımı kullanan hocada iş biter.

  20
  2
 9. fatih tekke secimi belkide yanlisti ama kimse kusura bakmasin yapilan transferlerde yanlisti..tff ligini bilmeyen oyuncu transferleri yaptik..samsun fofanayi aliyoda biz niye alamiyoruz..volkan sen veya fofana gibi ceza sahasini karistiracak birtek oyuncumuz bile yok..bu ligi bilen futbolcular almaliydik

  5
  1
 10. Transfer edilipte oynatmadan gönderilen oyuncular , Mustafa er , fatih tekke , ve yeni hoca bunların maliyetleri ne olacak bu beceriksizliklerin hesabını kim verecek yeni bir borç enkazı bizi bekliyor bence yönetim transfer de hocada aşırı derecede beceriksiz davrandı bilmiyorsan bilen bir ekip kurarsın ben

 11. Tuzlasporu şampiyonluk adayı diyor aga bu uyuşturucumu kullanıyor bu zihniyetteki adam bizde hocalık yaptı yuh sana çapsız

 12. Bence de inandığın oyun sisyeminden vazgeçme. Keşke üst sıralardaki takımların hocaları da fikirlerini değiştirip senin gibi oynatmaya başlasa da bir de biz rahat maç izlesek.

 13. Tekke bey topa sahip olma deyip duruyorsunda Tuzla 10 kişi kalana kadar %70 topa sahipti.
  Defansta yanpas geripası topa sahip olmak olarak algılıyorsan sen boşa top oynamışsın yıllarca.

 14. “Şampiyonluk adayı Tuzla”,
  “Bu oyun tarzından vazgeçmem”,
  filan ne kadar vizyonsuzluk, inatçılık, çağa ayak uydurmama. Kaybedilen zamana yazık.

 15. Kan uyuşmazlığı vardı be hocam baştan belliydi tutmayacağı olmayacağı bu maç galip bile gelsen bu sonraki yenilgide yine gönderebilirdiniz, hayırlısı olsun, yolun açık olsun…

 16. Şenol Güneşi bile önce Beşiktaşa sonra milli takıma kadar çıkaran Bursaspor’un oynadığı hücum futbolcudur.
  Bursa beklemez,saldırır.
  Bu taraftar olduğu müddetçe bu değişmez.
  Sen bunu anlayamadın !

 17. Hadi lan ordan.
  Kaos futbolu olarak bildiğin ofansif futbol olmasın.
  Senin sistemin yan pas, geri pas. Sonra “topla daha çok oynadık…” ama kendi kalemizin önünde.
  Hadi bay bay

 18. Aynen aynen sen bu kafayla nah görürsün superligi sana kalsa bizden başka herkes şampiyonluğun buyuk adayı Bursaspor bana 5 gömlek büyük geldi demiyorda lak lak yapıyor

 19. Hocam zamanımız yok, iyi niyetle biseyler yapmaya çalıştın ama acelemiz var bizim. Önde oynatmaliydin, Bruno ve diğerleri daha fazla içeri katetmeliydi, takımın santroforu topla bulusamiyor ya pozisyon yok. Kaptiracaksak topu önde rakip sahada kaptirsinlar, olsun ona herkes eyvallah der. Biseyler yapmaya çalışıyoruz falan deriz en azından. Enerji düşüktü ne demek olmaz sen yükselticen enerjiyi. Bize lazım olan şey zaten o onu yükselt diye sen geldin. Bı de önde oynat diye ama ikisini de yapmadın. dediğim gibi zaman kalmadı gec bile kaldık. Buarada Trabzon’da hoca olsaydın ve böyle oynasaydin bu kadar bile duramazdin

 20. topu ayakta tutma oyunu diyosun da sevgili Fatih Tekke, kornerleri bile pasla kullanıp geriye kaleciye kadar dönmek pas oyunu değil, Tuzla 10 kişi kalana kadar önde bastı bizi sahamızdan çıkarmadı biz rakibi geride karşıladık sürekli geldiler, ara sıra İsmail Yüksek sabredemeyip tek başına önde bastı o pozisyonlarda da topu kazanıp pozisyon yarattı. Bu ligte böyle kadron var sen rakibi geride karşılıyosun karşıda kim var sanki, 3 oyuncuyla bassan zaten top kaybedecekler. Rakip 10 kişi kalmış sahasından çıkamıyor sen hala forveti çiftlemiyosun üstelik rakip ceza sahasına giremediğimizi sen de görüyorsun. Sonra forveti ikilemek varken Batuhanla Matavzı değiştiriyorsun. Batuhanla maça başlıyorsun rakip yüklenr kontra bulurum diye eyvallah, rakip 10 kişi kalıyor sen maç bitecekken pivot özelliği olan forvetini oyuna sokuyorsun. Bunlar sadece şu an bir çırpıda düşünmeden yazdıklarım. E sonra da sitemvari açıklama yapıyorsun. Bu açıklaman bile bence Bursasporun hocası olmadığını gösteriyor. 10 kişi rakibin kalesine gidemediğimizi görememişsin, şampiyonluk adayı Tuzla’dan 1 puan aldım diyorsun. Daha diyecek söz yok bence. Yeri gelir son sıradaki takıma maç kaybedersin ama sahada birşeyler görürüz.

 21. sen ve senden öncekiler hani inatla şu neyi beli olmayan sistemi deyştirmeden oynatırım hic vazgecmem diyorsunuz ya arkadaşım burada değil başka yerde denersin burası sana deneme yeri olamaz kaybederiz ama sistemde oyun olur pozisiyon olur şut olur hic biri yok rakip kaleye girip şuta atmadan kendi kalene dönmen nasıl bir sistemse meraklısı varsa gidin uygulayın ama bursa sonrası hepiniz evde kalıyorsunuz nedense birazda inatlaşmayla bunuda gözden gecirin

 22. Bu sene son atımlık kurşunumuz vardı daha 5 maçta 2 teknik direktör görevi bıraktı veya bıraktırıldı! Mağlubiyetlerde herkes suçlu arıyor ve kelle istiyor! Kulüp twitter üzerinden haber sitelerinin altındaki yorumlardan gelen çatlak seslerle yönetiliyor! Çıksın onlar yönetsin o zaman kulübü! Bu kulüp batmıştır bunun sorumluları KLAVYE DELİKANLILARIDIR ve AMATÖR! Futboldan hiç biriniz anlamıyorsunuz! Yeni teknik direktör çözümmü yani! Ligin 5. haftasına geldik ligin en kabiliyetli oyuncularına sahibiz şimdi herşeye yeniden başlayacağız bu muydu yani! Başkan da suçlu, taraftar da suçlu! Bir takım mağlup olabilir yenebilir yenilebilir fark yiyebilir fark atabilir ama takım olamadıktan sonra hiç birşey olamayız kamp dönemi geçirmemiş başka bir ülkeye gelmiş adaptasyon sıkıntısı yaşayan oyuncular bunların hepsi! Bu insanların kulübe en hızlı şekilde adapte olmaları için kulübün sportif yönetiminin istikrarlı, maddi ve manevi yönden eksiksiz olması lazım ki en hızlı şekilde adapte olup en hızlı verimi alabilelim! Ya da geçsin o twitterdan şurdan burdan yazanlar geçsin takımı onlar onlar yönetsin!!

 23. 1- tuzlaspor üzerinden mağduriyet kasma. şampiyon adayı güçlü takım berabere bitti, boş laflar. adamlar 10 kişi kaldıktan sonra varlık gösteremediler ama senin oynattığın uyuşuk top yüzünden sonlara doğru adamlar canlandı, nerdeyse gol atacaklardı. bitik tuzlayı bile ateşledi senin “pozitif” futbolun.

  2- topa sahip olacakmış pozitif futbolmuş, kaos futbolu sevmezmiş. daha teknik direktörlüğün temelini bilmiyorsun. teknik direktör esnek olur, işe yaramadığını göre göre bir sistemde ısrar etmez, gerektiğinde 3 puan için kaos futbolu da oynar. rakip 10 kişi ama bana bir puan yeter, ben topa sahip olayım pozitif futbol oynayayım. ne pozitifi be? senin oynadığın negatif futbol.

  3- elinden gelenin fazlasını falan da yapmadın. 1-0 yenik olduğun maçta oyuncu değişikliğini 75. dk yapmak, 10 kişi kalmış rakibi çözecek hamleleri yapamamak, saçma bir topa sahip olma takıntısında ısrar etmek, bu mu elinden geleni yapmak? maçları kaybetsek bile oyuncu değişikliklerini daha erken yapsaydın, yalandan da olsa bir iki taktik varyasyon yapsaydın sana bu kadar büyük tepki olmazdı, bunu bile anlamıyorsun. hoca ne yapsın oyuncular kötü der geçerdik.

  4- inandığı oyun sisteminden vazgeçmeyecekmiş. giderayak hala vazgeçmem diye inat yapıyor. bu kafayla bir cacık olmaz.

 24. 7. Hafta t.d. Hamza HAMZAOĞLU
  11. Hafta t.d. Yılmaz VURAL
  15 .Hafta t.d. Samet AYBABA
  19. Hafta t.d. Mesut BAKKAL
  23. Hafta t.d. Hikmet KARAMAN
  27. Hafta t.d. Bülent UYGUN
  31. Hafta t.d. Mehmet ÖZDİLEK
  35. Hafta t.d. 2. Başkan
  36. Hafta t.d. 1.Başkan
  Sonuç: ?

 25. Hamza hamzaoğlu ve Yılmaz Vuralla görüşme yapılıyor diye bi sitede gördüm ne kadar doğru bilmiyorum hakkımızda hayırlısı

 26. Zaten dediğimizde bu; seninle aynı şeyi düşünüyoruz. Senin elinden gelen bize uymuyor. Başından beri de bu takım için yetersiz olduğunu söyledik. Yolun açık olsun

 27. 65 dakika eksik kalan rakibine karşı hamle yapmak için 40 dakika bekleyen top bizde kalsında geripas yapıp şut cekmesekte olur mantığıyla giden bir hocanın şampiyon şehirde işi yoktur.

Bir yorum yazın

Lütfen bir isim/rumuz ve yorum yazın.

Kayıtlı bir kullanıcıyı yorumunuza etiketlemek(mention) için yorumunuzun içerisine örnek @bursasporluyuz şeklinde kullanıcı adını yazabilirsiniz.

Başa dön tuşu